mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy serwis DAF w Białymstoku

Nowy serwis DAF w Białymstoku

Grupa DBK, dealer DAF Trucks Polska Sp. z o.o., realizuje kolejną budowę obiektu serwisowego w Białymstoku, który już w drugiej połowie 2010 r. zastąpi istniejącą obecnie Autoryzowaną Stację Serwisową DAF- a.

Nowy serwis DAF w Białymstoku
Pod koniec marca br. odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowego obiektu serwisowego, w której uczestniczyli Tadeusz Truskolaski Prezydent Białegostoku, Cornelis van der Lee, Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska oraz Ireneusz Sobieski, Prezes Zarządu Grupy DBK. 

Prace budowlane trwają od kilku miesięcy. Obiekt o powierzchni całkowitej 4600 m2 powstanie na działce 15 938 m2 przy ul. Jana Pawła II w Białymstoku.

W budynku znajdować się będą dwa, niezależne serwisy oraz salony sprzedaży pojazdów: DAF, prowadzone przez spółkę DBK i VW, którą to markę obsługuje firma Benepol, autoryzowany dealer pojazdów użytkowych VW.

Obydwie stacje serwisowe obsługiwać będą samochody ciężarowe i użytkowe. Oprócz serwisu świadczyć będą usługi w zakresie diagnostyki oraz sprzedaży samochodów nowych i używanych. Na terenie obiektu znajdować się będzie magazyn części zamiennych oraz trzystopniowa myjnia portalowa, zawierająca zaawansowane funkcje programów mycia samochodów ciężarowych, autobusów przy pomocy szczotek bocznych, szczotki górnej oraz do samochodów szczególnie mocno zabrudzonych. 

W nowych stacjach serwisowych przewidywany jest wzrost zatrudnienia o około 25% w stosunku do liczebności załogi w dotychczasowej lokalizacji.

Podobne wiadomości:

Nowe ciągniki DAF z serii CF i XF

Nowe ciągniki DAF z serii CF i XF

Ciężarówki i Autobusy 2015-02-23

Milionowa ciężarówka DAF

Milionowa ciężarówka DAF

Ciężarówki i Autobusy 2015-03-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.