mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy serwis MAN otwarty

Nowy serwis MAN otwarty

W dniu 03 kwietnia 2009 roku w Nowym Tomyślu dokonano uroczystego otwarcia nowej autoryzowanej stacji serwisowej MAN. Uroczyste otwarcie nowej autoryzowanej stacji serwisowej odbyło się w firmie Redos Pojazdy Użytkowe, która została kolejnym partnerem serwisowy MAN w Polsce.

Nowy serwis MAN otwarty

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali, Krzysztof Lewandowski, dyrektor ds. serwisu w MAN Truck & Bus Polska oraz Arkadiusz Pankowski, Prezes spółki Redos Pojazdy Użytkowe
Nowa autoryzowana stacja obsługi pojazdów MAN posiada specjalistyczne hale warsztatowe przeznaczone do obsługi pojazdów użytkowych o pow. ok. 650 m2. z 15 stanowiskami naprawczymi, w tym 3 stanowiska wyposażone są w kanały obsługowe.
Specjalistyczna komora lakiernicza Blowtherm, stanowisko napraw blacharskich  oraz myjnia dla pojazdów ciężarowych stanowią dodatkowy atut. Magazyn o pow. 700 m2 pozwala utrzymywać wysokie stany magazynowe, co umożliwia szybką i sprawną obsługę serwisową.
 
Wybudowany w 2008 roku biurowiec o nowoczesnej stylistyce, nawiązującej do stylistyki MAN, posiada zaplecze biurowo-konferencyjne oraz poczekalnię dla kierowców z kącikiem kuchennym.
Redos od początku swego istnienia ściśle współpracuje z firmą MAN, co pozwala zapewnić klientom w pełni profesjonalną oraz wszechstronną obsługę, w autoryzowanej stacji.
 
Bycie partnerem serwisowym MAN marki to nie tylko prestiż, ale przede wszystkim dostęp do zaplecza technicznego, fachowe przygotowanie kadry, nowe możliwości. W ramach umowy partnerskiej realizowane są naprawy pogwarancyjne i gwarancyjne, usługi serwisu Mobile 24 jak również akcje serwisowe i oferty specjalne.

Redos, tak jak wszystkie autoryzowane stacje serwisowe MAN wykonuje pełną gamę usług serwisowych. Jest to już czwarty serwis MAN w Wielkopolsce 27 w Polsce.

Tematy w artykule: MAN ciężarowe serwis sieci serwisowe

Podobne wiadomości:

AVUS Audi Q7 – inny SUV

auto motor i sport 0000-00-00

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Serwis auta 2016-05-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.