mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy serwis Mitsubishi w Tarnowie

Nowy serwis Mitsubishi w Tarnowie

W Tarnowie otwarto właśnie nową, autoryzowaną stację serwisową Mitsubishi Motors. Stacja o nazwie P.U.H Auto-Complex Zdzisław Czerwiński to już trzecia nowa placówka tej marki w przeciągu ostatnich 4 miesięcy i 2 druga stacja serwisowa.

Nowy serwis Mitsubishi w Tarnowie
W obiekcie, zlokalizowanym przy głównej arterii komunikacyjnej na trasie Brzesko-Tarnów w miejscowości Łukanowice 227, mieści się nowoczesny serwis mechaniczny z 7 stanowiskami, stacja kontroli pojazdów oraz myjnia samochodowa.

Nowa placówka spod znaku Trzech Diamentów dysponuje nowoczesnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrą mechaników i doradców w dziedzinie obsługi serwisowej.

Auto-Complex oferuje pełen pakiet usług serwisowych: przeglądy i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, usługi blacharskie i lakiernicze, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników. Firma współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe.

Zgodnie ze standardami firmy Mitsubishi Motors stacja Auto-Complex dysponuje samochodem zastępczym dla klientów.

Firma Auto-Complex (32-830 - Łukanowice 227, Wojnicz) jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00, a w soboty w godzinach 9.00-14.00. Termin wizyty, klienci mogą ustalić telefonicznie dzwoniąc pod nr telefonu 014 – 65 66 000.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi ASO Autoryzowana stacja obsługi

Podobne wiadomości:

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja Cross

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja...

Aktualności 2017-02-17

Komentuj:

marko1 2011-09-01

artykuł, sama reklama a życie pokarze czy serwis Mitsubishi w Tarnowie to samo miodzio

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.