mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy serwis Mitsubishi w Tarnowie

Nowy serwis Mitsubishi w Tarnowie

W Tarnowie otwarto właśnie nową, autoryzowaną stację serwisową Mitsubishi Motors. Stacja o nazwie P.U.H Auto-Complex Zdzisław Czerwiński to już trzecia nowa placówka tej marki w przeciągu ostatnich 4 miesięcy i 2 druga stacja serwisowa.

Nowy serwis Mitsubishi w Tarnowie
W obiekcie, zlokalizowanym przy głównej arterii komunikacyjnej na trasie Brzesko-Tarnów w miejscowości Łukanowice 227, mieści się nowoczesny serwis mechaniczny z 7 stanowiskami, stacja kontroli pojazdów oraz myjnia samochodowa.

Nowa placówka spod znaku Trzech Diamentów dysponuje nowoczesnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrą mechaników i doradców w dziedzinie obsługi serwisowej.

Auto-Complex oferuje pełen pakiet usług serwisowych: przeglądy i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, usługi blacharskie i lakiernicze, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników. Firma współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe.

Zgodnie ze standardami firmy Mitsubishi Motors stacja Auto-Complex dysponuje samochodem zastępczym dla klientów.

Firma Auto-Complex (32-830 - Łukanowice 227, Wojnicz) jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00, a w soboty w godzinach 9.00-14.00. Termin wizyty, klienci mogą ustalić telefonicznie dzwoniąc pod nr telefonu 014 – 65 66 000.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi ASO Autoryzowana stacja obsługi

Podobne wiadomości:

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Mitusbishi Expander - kolejny model w Europie?

Mitusbishi Expander - kolejny model w...

Aktualności 2017-07-19

Komentuj:

marko1 2011-09-01

artykuł, sama reklama a życie pokarze czy serwis Mitsubishi w Tarnowie to samo miodzio

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando