mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy serwis Volvo Trucks w Karpinie k/Warszawy

Nowy serwis Volvo Trucks w Karpinie k/Warszawy

Firma Intruck Sp. z o.o. uruchomiła nowy autoryzowany punkt serwisowy samochodów ciężarowych Volvo w Karpinie k/Warszawy. Tym samym, nowy obiekt zastąpił dotychczasowy punkt dealersko-serwisowy Volvo Trucks zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Annopol.

Nowy serwis Volvo Trucks w Karpinie k/Warszawy
Inwestycja firmy Intruck w pełni wpisuje się w strategię Volvo Trucks w Polsce, która ukierunkowana jest na ciągły rozwój oraz modernizację sieci serwisowej, w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu świadczonych usług w zakresie obsługi serwisowej samochodów ciężarowych i autobusów Volvo oraz sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo.
 
Obiekt w Karpinie to zupełnie nowy budynek o powierzchni ponad 2000 m2, zaprojektowany i zbudowany od podstaw zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski o środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji.
 
W jego części warsztatowej znajdują się cztery stanowiska obsługowo-naprawcze, każde o długości 28 m oraz rozbudowane zaplecze serwisowe z magazynem części zamiennych.
 
Nowy punkt serwisowy jest wyposażony w nowoczesne urządzenia i narzędzia do obsługi pojazdów, w tym w jedną z najnowocześniejszych w Polsce hamownię podwoziową, zintegrowaną z linią diagnostyczną dla pojazdów ciężarowych.
 
Na terenie obiektu znajduje się także przeniesiony z ul. Annopol w Warszawie punkt sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych Volvo prowadzony przez Volvo Truck Center Polska.
 
Nowy punkt znajduje się w położonej na północny-wschód od Warszawy miejscowości Karpin, (gmina Dąbrówka), w powiecie wołomińskim, przy trasie S8/E67.
 
Dane teleadresowe nowego punktu serwisowego:
Intruck Sp. z o.o.
Karpin 1C
05-252 Dąbrówka
 
Numery telefonów stacjonarnych, komórkowych oraz adresy e-mail pracowników związanych zarówno z obsługą serwisową, jak i sprzedażą pojazdów, pozostają bez zmian.
 
Obiekt serwisowy w Karpinie powstał przy współfinansowaniu przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

Podobne wiadomości:

Volvo Iron Knight - najszybsza ciężarówka na świecie

Volvo Iron Knight - najszybsza ciężarówka na...

Ciężarówki i Autobusy 2016-08-18

Volvo FL i FMX także z kabiną załogową

Volvo FL i FMX także z kabiną załogową

Ciężarówki i Autobusy 2014-10-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.