mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy serwis Volvo Trucks w Karpinie k/Warszawy

Nowy serwis Volvo Trucks w Karpinie k/Warszawy

Firma Intruck Sp. z o.o. uruchomiła nowy autoryzowany punkt serwisowy samochodów ciężarowych Volvo w Karpinie k/Warszawy. Tym samym, nowy obiekt zastąpił dotychczasowy punkt dealersko-serwisowy Volvo Trucks zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Annopol.

Nowy serwis Volvo Trucks w Karpinie k/Warszawy
Inwestycja firmy Intruck w pełni wpisuje się w strategię Volvo Trucks w Polsce, która ukierunkowana jest na ciągły rozwój oraz modernizację sieci serwisowej, w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu świadczonych usług w zakresie obsługi serwisowej samochodów ciężarowych i autobusów Volvo oraz sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo.
 
Obiekt w Karpinie to zupełnie nowy budynek o powierzchni ponad 2000 m2, zaprojektowany i zbudowany od podstaw zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski o środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji.
 
W jego części warsztatowej znajdują się cztery stanowiska obsługowo-naprawcze, każde o długości 28 m oraz rozbudowane zaplecze serwisowe z magazynem części zamiennych.
 
Nowy punkt serwisowy jest wyposażony w nowoczesne urządzenia i narzędzia do obsługi pojazdów, w tym w jedną z najnowocześniejszych w Polsce hamownię podwoziową, zintegrowaną z linią diagnostyczną dla pojazdów ciężarowych.
 
Na terenie obiektu znajduje się także przeniesiony z ul. Annopol w Warszawie punkt sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych Volvo prowadzony przez Volvo Truck Center Polska.
 
Nowy punkt znajduje się w położonej na północny-wschód od Warszawy miejscowości Karpin, (gmina Dąbrówka), w powiecie wołomińskim, przy trasie S8/E67.
 
Dane teleadresowe nowego punktu serwisowego:
Intruck Sp. z o.o.
Karpin 1C
05-252 Dąbrówka
 
Numery telefonów stacjonarnych, komórkowych oraz adresy e-mail pracowników związanych zarówno z obsługą serwisową, jak i sprzedażą pojazdów, pozostają bez zmian.
 
Obiekt serwisowy w Karpinie powstał przy współfinansowaniu przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

Podobne wiadomości:

Volvo na metan

Volvo na metan

Ciężarówki i Autobusy 2014-08-21

Widoczność 360 stopni w ciężarowych Volvo

Widoczność 360 stopni w ciężarowych Volvo

Ciężarówki i Autobusy 2014-10-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando