mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy serwis Volvo Trucks w Sycewicach

Nowy serwis Volvo Trucks w Sycewicach

Z początkiem lipca br., firma Z.H.U. Józef Skrzypa uruchomiła nowy, autoryzowany punkt serwisowy samochodów ciężarowych Volvo w Sycewicach k/Słupska. Tym samym, liczba punktów serwisowych Volvo Trucks w Polsce wzrosła do 26.

Nowy serwis Volvo Trucks w Sycewicach
Inwestycja firmy Z.H.U. Józef Skrzypa w pełni wpisuje się w strategię Volvo Trucks w Polsce, która ukierunkowana jest na ciągły rozwój sieci serwisowej, w celu zapewnienia jak najlepszego dostępu do najwyższego poziomu usług świadczonych w zakresie obsługi serwisowej samochodów ciężarowych i autobusów Volvo oraz sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo.
ZHU Józef Skrzypa posiada autoryzację na świadczenie Oryginalnych Usług Serwisowych Volvo oraz sprzedaż Oryginalnych Części Zamiennych Volvo od roku 2002, a punkt w Sycewicach jest trzecim, obok punktów w Szczecinie i Torzymiu, autoryzowanym punktem serwisowym samochodów ciężarowych Volvo, prowadzonym przez tę firmę.

W części warsztatowej punktu serwisowego w Sycewicach znajdują się trzy pełnowymiarowe stanowiska obsługowo-naprawcze oraz rozbudowane zaplecze serwisowe z magazynem części zamiennych. Dodatkowym atutem obiektu jest funkcjonująca na jego terenie Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. W najbliższym czasie, planowane jest uruchomienie w tej lokalizacji również punktu sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, który prowadzony będzie przez Volvo Truck Center Polska.
Nowy serwis znajduje się w położonej na południowy - zachód od Słupska miejscowości Sycewice i posiada bardzo dogodną lokalizację przy drodze krajowej nr 6 (8 km od obwodnicy Słupska).

Z.H.U. Józef Skrzypa
Ul. Słupska 25
76-256 Sycewice

Tel.: +48 59 811 18 11
Faks: +48 59 843 07 29
Tel. 24-godz.: +48 605 60 31 70

Godziny otwarcia:
pn.- pt.: 08.00 - 18.00
sb.: 08.00 - 14.00

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.