mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy serwis Volvo Trucks w Sycewicach

Nowy serwis Volvo Trucks w Sycewicach

Z początkiem lipca br., firma Z.H.U. Józef Skrzypa uruchomiła nowy, autoryzowany punkt serwisowy samochodów ciężarowych Volvo w Sycewicach k/Słupska. Tym samym, liczba punktów serwisowych Volvo Trucks w Polsce wzrosła do 26.

Nowy serwis Volvo Trucks w Sycewicach
Inwestycja firmy Z.H.U. Józef Skrzypa w pełni wpisuje się w strategię Volvo Trucks w Polsce, która ukierunkowana jest na ciągły rozwój sieci serwisowej, w celu zapewnienia jak najlepszego dostępu do najwyższego poziomu usług świadczonych w zakresie obsługi serwisowej samochodów ciężarowych i autobusów Volvo oraz sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo.
ZHU Józef Skrzypa posiada autoryzację na świadczenie Oryginalnych Usług Serwisowych Volvo oraz sprzedaż Oryginalnych Części Zamiennych Volvo od roku 2002, a punkt w Sycewicach jest trzecim, obok punktów w Szczecinie i Torzymiu, autoryzowanym punktem serwisowym samochodów ciężarowych Volvo, prowadzonym przez tę firmę.

W części warsztatowej punktu serwisowego w Sycewicach znajdują się trzy pełnowymiarowe stanowiska obsługowo-naprawcze oraz rozbudowane zaplecze serwisowe z magazynem części zamiennych. Dodatkowym atutem obiektu jest funkcjonująca na jego terenie Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. W najbliższym czasie, planowane jest uruchomienie w tej lokalizacji również punktu sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, który prowadzony będzie przez Volvo Truck Center Polska.
Nowy serwis znajduje się w położonej na południowy - zachód od Słupska miejscowości Sycewice i posiada bardzo dogodną lokalizację przy drodze krajowej nr 6 (8 km od obwodnicy Słupska).

Z.H.U. Józef Skrzypa
Ul. Słupska 25
76-256 Sycewice

Tel.: +48 59 811 18 11
Faks: +48 59 843 07 29
Tel. 24-godz.: +48 605 60 31 70

Godziny otwarcia:
pn.- pt.: 08.00 - 18.00
sb.: 08.00 - 14.00

Podobne wiadomości:

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-14

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.