mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy serwis firmy DAF w Iłowej

Nowy serwis firmy DAF w Iłowej

Firma ESA Trucks, autoryzowany dealer firmy DAF, otworzyła nową stację serwisowo- sprzedażową w Koninie Żagańskim k/Iłowej. Dogodna lokalizacja (30 km od przejścia granicznego Olszyna), jak również szeroki wachlarz usług zapewnią klientom kompleksową obsługę.

Nowy serwis firmy DAF w Iłowej

Nowy serwis obsługiwany będzie przez spółkę ESA Trucks Iłowa i jest jednym z elementów tworzącego się największego w Polsce kompleksu dla kierowców. Z myślą o klientach oddana do użytku zostanie niebawem również stacja benzynowa ORLEN, restauracja oraz inne udogodnienia w postaci pryszniców, pralni itp. Znaczącym udogodnieniem będzie 100 miejsc parkingowych wraz z całodobową ochroną. Na parkingu będą wydzielone miejsca pod naczepy chłodnie z gniazdami do ładowania. Dzięki temu kierowcy będą mogli spokojnie nocować w ciszy, bez konieczności słuchania hałaśliwej pracy agregatu. Atrakcją będzie także pas zieleni z zadaszonymi budkami, do których zostanie doprowadzona woda, prąd, co da możliwość podgrzania wody w czajniku czy przygotowania ciepłego posiłku we własnym zakresie.
W serwisie DAFa dokonywane będą różnorodne naprawy pojazdów ciężarowych wszystkich marek. Hale wyposażone zostaną m.in. w podnośniki i suwnice oraz inne najnowsze urządzenia stosowane w branży motoryzacyjnej.

Nowy kompleks serwisowo-sprzedażowy ESA znajduje się na przedłużeniu trasy autostrady A4 z krajową 18-tką w kierunku przejścia granicznego w Olszynie, w odległości 30 km od tzw. węzła w Krzywej w kierunku zachodniej granicy kraju. Droga ta łączy transeuropejski korytarz transportowy, a więc Drezno, Berlin z południową Polską, Słowacją czy Ukrainą.
Otwarcie nowego serwisu w Iłowej jest najważniejszą inwestycją firmy ESA. Będzie to pierwszy w Polsce tak kompleksowy autoryzowany serwis marki DAF wraz z pełną infrastrukturą dla podróżujących.

Usługi oferowane w nowym obiekcie obejmują m.in.:
•    sprzedaż i serwis pojazdów marki DAF,
•    autoryzowany serwis naczep Schmitz,
•    tachografy cyfrowe,
•    serwis Toll Collect,
•    Okręgową Stację Kontroli Pojazdów,
•    myjnię.

ESA Trucks Poznań Sp. z o.o. jako autoryzowany dealer sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych marki DAF działa na terenie województw wielkopolskiego i lubuskiego od 2006 roku. Firma należy do Grupy ESA, holenderskiego przedsiębiorstwa, które powstało w 1927 roku.  


Podobne wiadomości:

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

DAF CF z trzema osiami

DAF CF z trzema osiami

Ciężarówki i Autobusy 2015-07-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.