mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy serwis firmy DAF w Iłowej

Nowy serwis firmy DAF w Iłowej

Firma ESA Trucks, autoryzowany dealer firmy DAF, otworzyła nową stację serwisowo- sprzedażową w Koninie Żagańskim k/Iłowej. Dogodna lokalizacja (30 km od przejścia granicznego Olszyna), jak również szeroki wachlarz usług zapewnią klientom kompleksową obsługę.

Nowy serwis firmy DAF w Iłowej

Nowy serwis obsługiwany będzie przez spółkę ESA Trucks Iłowa i jest jednym z elementów tworzącego się największego w Polsce kompleksu dla kierowców. Z myślą o klientach oddana do użytku zostanie niebawem również stacja benzynowa ORLEN, restauracja oraz inne udogodnienia w postaci pryszniców, pralni itp. Znaczącym udogodnieniem będzie 100 miejsc parkingowych wraz z całodobową ochroną. Na parkingu będą wydzielone miejsca pod naczepy chłodnie z gniazdami do ładowania. Dzięki temu kierowcy będą mogli spokojnie nocować w ciszy, bez konieczności słuchania hałaśliwej pracy agregatu. Atrakcją będzie także pas zieleni z zadaszonymi budkami, do których zostanie doprowadzona woda, prąd, co da możliwość podgrzania wody w czajniku czy przygotowania ciepłego posiłku we własnym zakresie.
W serwisie DAFa dokonywane będą różnorodne naprawy pojazdów ciężarowych wszystkich marek. Hale wyposażone zostaną m.in. w podnośniki i suwnice oraz inne najnowsze urządzenia stosowane w branży motoryzacyjnej.

Nowy kompleks serwisowo-sprzedażowy ESA znajduje się na przedłużeniu trasy autostrady A4 z krajową 18-tką w kierunku przejścia granicznego w Olszynie, w odległości 30 km od tzw. węzła w Krzywej w kierunku zachodniej granicy kraju. Droga ta łączy transeuropejski korytarz transportowy, a więc Drezno, Berlin z południową Polską, Słowacją czy Ukrainą.
Otwarcie nowego serwisu w Iłowej jest najważniejszą inwestycją firmy ESA. Będzie to pierwszy w Polsce tak kompleksowy autoryzowany serwis marki DAF wraz z pełną infrastrukturą dla podróżujących.

Usługi oferowane w nowym obiekcie obejmują m.in.:
•    sprzedaż i serwis pojazdów marki DAF,
•    autoryzowany serwis naczep Schmitz,
•    tachografy cyfrowe,
•    serwis Toll Collect,
•    Okręgową Stację Kontroli Pojazdów,
•    myjnię.

ESA Trucks Poznań Sp. z o.o. jako autoryzowany dealer sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych marki DAF działa na terenie województw wielkopolskiego i lubuskiego od 2006 roku. Firma należy do Grupy ESA, holenderskiego przedsiębiorstwa, które powstało w 1927 roku.  


Podobne wiadomości:

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

DAF CF z trzema osiami

DAF CF z trzema osiami

Ciężarówki i Autobusy 2015-07-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.

Zalando Zalando