mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy serwis i salon DAF w Rzeszowie

Nowy serwis i salon DAF w Rzeszowie

Pod koniec września br. odbyło się oficjalne otwarcie nowego serwisu i salonu sprzedaży DAF w Rzeszowie, należącego do Grupy Wanicki. Otwarcia dokonali Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska - Cornelis van der Lee oraz gospodarz imprezy Wiesław Wanicki.

Nowy serwis i salon DAF w Rzeszowie
Obiekt sprzedażowo-serwisowy znajduje się w Trzcianie 162 koło Rzeszowa. Usytuowany jest przy 581 kilometrze drogi krajowej nr 4. pomiędzy Rzeszowem i Sędziszowem Małopolskim, łączącej zachodnią część Europy z Ukrainą. Warsztat posiada cztery w pełni wyposażone stanowiska obsługowo-naprawcze, a w przyszłości otwarta również będzie Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.

Serwis DAF będzie świadczył również usługi w zakresie legalizacji tachografów oraz montażu Toll Collect. Wyposażony jest w najnowsze urządzenia niezbędne do przeprowadzania napraw pojazdów na najwyższym poziomie tj. nowoczesny komputer diagnostyczny DAVIE, pozwalający na diagnozowanie pojazdów marki DAF oraz magazyn części zamiennych.  Jak w każdym obiekcie serwisowym sieci naprawczej DAF, również w Rzeszowie na wezwanie czeka w pełni wyposażony mobilny warsztat na potrzeby DAF ITS - 24. godzinnego serwisu awaryjnego firmy DAF, najdłużej działającej tego typu usługi w Europie.

Budynek serwisowo-sprzedażowy posiada 1232 m2 i, jak każdy autoryzowany serwis firmy DAF, przeznaczony jest do obsługi wszystkich marek pojazdów ciężarowych przyczep i naczep oraz autobusów firmy BOVA. Warsztat obsługuje 12 wykwalifikowanych mechaników oraz 4 osoby w punkcie obsługi klienta i magazynie, a każdy klient oczekujący na naprawę swojego samochodu może odpocząć w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu dla kierowców.

Grupa Wanicki oferuje kontrakty serwisowe w ramach usługi DAF Multisupport. Klient w zamian za określoną miesięczną stawkę otrzymuje pełen serwis i obsługę w całej sieci serwisowej DAF, zarówno w kraju jak i za granicą. Jak w całej sieci firmy DAF również w nowym obiekcie w Rzeszowie klient może nabyć każdy pojazd z bogatej gamy modelowej, oferowanej przez firmę DAF, począwszy od dystrybucyjnych LF-ów, przez uniwersalne podwozia i ciągniki serii CF aż po okręt flagowy – model XF105.

Firma Wanicki jako autoryzowany dealer sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych marki DAF działa na terenie województw małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Powstała w 1991 roku jako przedsiębiorstwo oferujące głównie usługi transportowe. W 1994 roku poszerzyła swoją działalność o usługi serwisowe, a w 1999 roku podpisała umowę dealerską z DAF TRUCKS POLSKA obejmującą sprzedaż i serwisowanie samochodów marki DAF.
Aktualna oferta firmy Wanicki to nowe i używane pojazdy marki DAF, sprzedaż i serwis autobusów BOVA, serwis autobusów SOLARIS, sprzedaż i serwis pojazdów dostawczych oraz sprzedaż i serwis maszyn budowlanych. Poza Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów i legalizacją tachografów firma Wanicki oferuje również profesjonalne naprawy blacharskie i powypadkowe pojazdów wszystkich marek.
Wanicki zajmuje się sprzedażą i serwisem pojazdów w Mogilanach k/ Krakowa, Rzeszowie i Lublinie. Łącznie w firmie zatrudnionych jest około 80 osób.
Tematy w artykule: DAF XF105 DAF DAF CF DAF LF

Podobne wiadomości:

Milionowa ciężarówka DAF

Milionowa ciężarówka DAF

Ciężarówki i Autobusy 2015-03-10

Dwie ciężarówki połączone bezprzewodowo

Dwie ciężarówki połączone bezprzewodowo

Ciężarówki i Autobusy 2015-04-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.