mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy-stary rywal Toyoty RAV4?

Nowy-stary rywal Toyoty RAV4?

Honda szykuje odpowiedź na najnowszy model Toyoty RAV4. Dziennikarzom serwisu branżowego wheels24.co.za udało się zrobić zdjęcia szpiegowskie nowej generacji Hondy CR-V.

Nowy-stary rywal Toyoty RAV4?
Według doniesień Hondy trzecia, najmłodsza generacja CR-V w Europie pojawi się dopiero w połowie przyszłego roku. Po drodze auto zawita jeszcze do Stanów Zjednoczonych. „Suvowa” Honda produkowana będzie w dwóch fabrykach. Wersja przeznaczona na rynek północnoamerykański budowana będzie w Marysville w stanie Ohio, zaś europejski wariant w brytyjskim Swindon. CR-V będzie produkowana na płycie podłogowej Mk8, na której bazuje także nowy Civic.

Pięcioosobowy samochód rekreacyjny Hondy będzie dysponował odmłodzoną sylwetką i wnętrzem. Zmienią się w pewnym stopniu również elementy konstrukcji aby tym samym zwiększyć bezpieczeństwo i stabilność auta. Honda wyposaży nową generację CR-V w napęd SH-AWD na cztery koła, który samoczynnie rozdziela moc na lewe i prawe koła jak i pomiędzy przednią, a tylną oś.

Zobacz test mojeauto.pl modelu Honda CR-V

Podstawowa wersja CR-V przeznaczona na rynek europejski wyposażona będzie w silniki benzynowe o pojemności 2,0 l. i 2,2 l. Wersje z jednostkami wysokoprężne będą również oferowane.

Czytaj także:

Przyszłościowa Honda 2006-06-21

Honda chce pozwać rząd Chin 2006-03-23

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Honda CR-V
Honda CR-V
Cena podstawowa już od: 100 600 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Honda CR-V Wszystko o Honda
Tematy w artykule: Honda Honda CR-V

Podobne wiadomości:

Honda Civic z nowym silnikiem Diesla

Honda Civic z nowym silnikiem Diesla

Technika 2017-08-16

Honda Civic Sedan – droższa niż hatchback

Honda Civic Sedan – droższa niż hatchback

Aktualności 2017-05-01

Polski importer Hondy opublikował cenniki modelu Civic w wersji sedan. Japońska firma położyła duży nacisk na wyposażenie związane z bezpieczeństwem, dlatego ceny popularnego kompakta są dość wysokie.

Komentuj:

~PAGER 2006-09-24

2,2 l to właśnie jest jednostka wysokoprężna (obecna wersja tego silnika-140 koników, do 100km/h-9,9s a nie jak wypisują 10,6s-sprawdzałem, V-max 200 km/h bujając na 6 biegu na autostradzie)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.