mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy wygląd salonów GM

Nowy wygląd salonów GM

Już niedługo europejskie autoryzowane salony marek wchodzących w skład koncernu General Motors (Chevrolet, Opel, Saab) będą mogły się pochwalić nowym wizerunkiem.

Nowy wygląd salonów GM
Realizacja programu zmiany wizerunku korporacyjnego dealerów rozpoczęła się w bieżącym miesiącu i potrwa do 2010 roku, przy czym większość zmian zostanie zrealizowana w latach 2007-2009. Wszystkie punkty dealerskie, a jest ich obecnie około 9 tys., wprowadzą do użytku poszczególne moduły nowej stylistyki.
 
Nowy, zewnętrzny monolit informacyjny, wykorzystujący niebieskie, przezroczyste szkło i unikalną technikę nadruku, łączy wszystkie trzy europejskie marki GM – Saab, Opel i Chevrolet – w jednym, skoordynowanym wizerunku. Bez względu na to, czy dany dealer prowadzi jedną, dwie czy wszystkie trzy marki, na ich logo wymagany jest tylko jeden pylon, który można w prosty sposób poszerzać tak, by pomieścił dodatkowe marki. Wnętrza i wystawy obejmują stoiska o nastrojowym oświetleniu, wyposażone w multimedialne ekrany, systemy prezentacji detalicznej katalogów lub akcesoriów, tablice z danymi samochodów, obszary przeznaczone dla sprzedawców, ściany poświęcone danym markom oraz obrotowe podstawy do prezentacji nowych pojazdów.
 
Wartość inwestycji w przypadku większych salonów, reprezentujących marki Saab, Opel i Chevrolet, wyniesie około 100.000 euro. Będzie ona wspólnie finansowana przez dealera i GM. Z kolei niewielkie autoryzowane stacje obsługi, reprezentujące jedną markę, będą mogły wprowadzić nowy wizerunek kosztem już 10.000 euro. GM Europe pokryje wszystkie wydatki związane z rozwojem nowej stylistyki i kwestiami technicznymi. Ponadto GM zapewni dostęp do kupowanych centralnie elementów magazynowania i umeblowania, które dealerzy mogą nabyć w celu wykorzystania ich w salonach.
 
 
Zobacz koniecznie: Wszystko o Saab Wszystko o Chevrolet Wszystko o Opel
Tematy w artykule: Opel Chevrolet Saab

Podobne wiadomości:

Opel Adam Black Jack - polskie ceny

Opel Adam Black Jack - polskie ceny

Aktualności 2017-07-05

Opel Insignia GSi - powrót do korzeni

Opel Insignia GSi - powrót do korzeni

Aktualności 2017-07-25

Komentuj:

~Franz Maurer 2006-11-30

Głupota! Zamiast dać większy upust na samochody, oni sobie wizerunek salonów zmieniają! Ja mógłbym kupić auto nawet w szczerym polu, jeśli byłoby odpowiednio tansze!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross