mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > OLSA - lampy z Kostrzyna

OLSA - lampy z Kostrzyna

Włoska firma OLSA, producent lamp samochodowych, zainwestuje blisko 7,5 mln euro w Kostrzynie. Inwestor utworzy co najmniej 80 nowych miejsc pracy.

Inwestycja realizowana będzie na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej SSE (Podstrefa Kostrzyn) i polegać będzie na budowie nowoczesnego zakładu produkcyjnego branży samochodowej, zajmującego się produkcją lamp samochodowych. Projekt obejmuje budowę zakładu o pow. około 5.000 m2, w którym uruchomione będą nowoczesne linie technologiczne.

Głównym rynkiem zbytu rynki europy zachodniej, m.in. Niemcy, Francja, Włochy. Przedsiębiorca przewiduje również sprzedaż swoich produktów na rynku krajowym, głównie dla Fiat Auto Poland, Opel Gliwice. Olsa Poland Sp. z o.o. produkować będzie lampy samochodowe dla m.in. takich marek jak: Fiat, Volkswagen, Renault, GM (Opel), BMW, PSA. Opierając się na dotychczasowych długoletnich doświadczeniach włoskiej spółki matki, która działa w tej branży ponad 60 lat, celem przedsiębiorcy jest zdobycie mocnej pozycji na europejskim rynku producentów lamp samochodowych.

 

Przeczytaj także:

Inwestycja Philips Lighting Poland w Pile (2006-06-12)

Światowe ciągniki spod Lublina (2007-03-19)

AB Filter dla motoryzacji i przemysłu (2007-03-09)

Astromal rozwija działalność (2007-02-01)

 

 

 

 

 


Podobne wiadomości:

AB Filter dla motoryzacji i przemysłu

AB Filter dla motoryzacji i przemysłu

Aktualności 2007-03-09

Światowe ciągniki spod Lublina

Światowe ciągniki spod Lublina

Aktualności 2007-03-19

Komentuj:

~Cyrkonia 2009-11-01

Nie życze nikomu dostać się do tej firmy,na pozór wszystko ok elegancki wygląd,estetyczny ale jest to firma która płaci przysłowiowe grosze z rygorystyczną dyscypliną .Mężczyźni są lepiej tam nagradzani niż kobiety, mimo że to one najcieżej pracuja. Nie ma tam związków zawodowych wiec nikt nie stanie w ich obronie i nikt taki nie zadba o to zeby godnie zarabiały pieniądze na utrzymanie swoich rodzin.

~gość 2009-09-18

Kostrzyn nnad Odrą, ul. Wodna 38 C, Witam, Jak się pracuje jacy są ludzie, kierownictwo w tej firmie i ogólnie dobre i złe strony. Z góry dziękuje za odpowiedz.

~renia 2009-05-10

na jakiej ulicy znajduje sie ta firma olsa

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Milionowy egzemplarz Nissana Juke
Milionowy egzemplarz Nissana Juke
Osiem lat po debiucie pierwszego miejskiego crossovera Nissana, z linii produkcyjnej zakładów w Sunderland zjechał milionowy Juke. Nowy egzemplarz powstaje w brytyjskiej fabryce średnio co 105 sekund.