mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > OL-Trans wybrał ciężarówki MAN

OL-Trans wybrał ciężarówki MAN

Pod koniec października, Aleksander Rybka, właściciel firmy OL-trans, odebrał 6 pojazdów z logo lwa: 2 MAN TGX 26.480 6x2/24 BLS, 3 MAN TGX 26.480 6x4 BLS oraz 1MAN TGX 41.540 8x4/4 BLS. Wszystkie pojazdy to ciągniki siodłowe przeznaczone do transportu ponadgabarytowego. Najmocniejszy z nich TGX 41.540 umożliwia stworzenie zestawu o masie całkowitej do 180 ton.

OL-Trans wybrał ciężarówki MAN
Firma OL-TRANS działa na rynku od 18 lat i specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowym.
Park samochodowy składa się obecnie z 30 zestawów do transportu. Oprócz specjalistycznych zestawów do przewożenia ciężkich ładunków firma posiada sześć dużych dźwigów samojezdnych, których największy ma udźwig 300 ton.
Dzięki temu firma może kompleksowo obsłużyć każdego klienta. „Odebrane w październiku pojazdy to nie pierwsze MANy w naszej flocie. Mamy już kilka pojazdów i sprawują się bez zarzutu. Zakupione pojazdy mają przedłużoną 3 letnią gwarancję, co jest niewątpliwie atutem MAN. Liczymy na ich niezawodność, która sprawia, że przewożone przez nas towary będą docierały bezproblemowo do celu”. Powiedział właściciel firmy, Aleksander Rybka.

Podobne wiadomości:

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-14

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.