mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > OPC na cztery koła

OPC na cztery koła

Najnowsza generacja Opla Vectry w bardzo dynamicznym pakiecie OPC będzie wyposażona w napęd na cztery koła. Poza widoczną poprawą osiągów auto będzie mogło skuteczniej konkurować z innymi przedstawicielami tego segmentu.

OPC na cztery koła

Aktualnie sprzedawany Opel Vectra zostanie w przyszłym roku zamieniony przez następną generację, która będzie się nazywać Insignia. Wraz z nowym modelem nadejdą zmiany. Dynamiczny pakiet OPC, w którym dostępna jest Vectra będzie się składać nie tylko ze zmian w zakresie wyglądu zewnętrznego oraz modyfikacji silnika.

Pomimo dużej mocy jaką oferowała dotychczasowa wersja, wielu użytkowników narzekało na męczącą podsterowność wynikającą z tego, że samochód był napędzany tylko na przednią oś. Opel postanowił zlikwidować te niedogodności planując zastosowanie napędu na cztery koła. W połączeniu z turbodoładowanym V6, auto powinno spisywać się jeszcze bardziej znakomicie.

Nowa generacja Vectry, a zarazem jej diabelskiej wersji OPC trafi na rynek już w przyszłym roku. Oficjalna prezentacja jest zaplanowana na targi motoryzacyjne w Wielkiej Brytanii.

Komentuj:

~mino 2007-11-21

wyglada swietnie ;)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S3 do granicy – powstanie do 2023 roku
Droga S3 do granicy – powstanie do 2023 roku
Minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk zadeklarował kilka dni temu, że ostatni odcinek trasy ekspresowej S3 powstanie do 2023 roku. Chodzi o fragment, który połączy Bolków z czeską granicą w Lubawce.