mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Oceaniczne Volvo

Oceaniczne Volvo

Szwedzki producent jest sponsorem regat Volvo Ocean Race. Z tej okazji do klientów trafią specjalne modele V70, XC70 i XC90 oraz limitowane ciężarówki.

Oceaniczne Volvo

Volvo Ocean Race to jedne z najbardziej prestiżowych zawodów żeglarskich na świecie. Okołoziemski wyścig wystartował w grudniu zeszłego roku z Vigo w galicyjskiej Hiszpanii, by po przepłynięciu przez porty kontroli między innymi w Cape Town, Melbourne, Rio de Janeiro i Nowym Jorku, dotrzeć 17 czerwca do portu w Goeteborgu.

Fani regat będą mogli poczuć ich ducha w jednym ze specjalnie na tę okazję przygotowanych modeli Volvo. Pierwszym, elementem odróżniającym je od wersji standardowych będzie głęboko morski kolor błękitu. Dodatki specjalne obejmują między innymi srebrne wykończenie progów, bagażnik dachowy z polerowanego aluminium, tabliczki z numerami serii limitowanej i 17-calowe lekkie felgi.

Dodatkową atrakcją dla zwolenników czterech kółek w innym rozmiarze, jest zaprezentowanie podobnych możliwości wyposażenia ciężarówek FH12 i FH16. Na polski rynek przeznaczono 100 sztuk pierwszego modelu i 20 większego ciągnika. Wyposażenie obejmuje morski kolor i dodatkowe akcenty specjalnej, komfortowej kabiny.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.