mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Odmieniony Autoland

Odmieniony Autoland

Firma Autoland, producent kosmetyków samochodowych oraz płynów eksploatacyjnych, zmienia swój wizerunek w Internecie. Spółka, działająca na polskim rynku od ponad 19 lat, poszerzyła swoją ofertę produktów oraz uruchomiła nową stronę internetową.

Na stronie (www.autoland.pl) wprowadzono szereg usprawnień i modyfikacji, dzięki czemu jest wygodniejsza w obsłudze. Każdy internauta będzie mógł zapoznać się ze szczegółowymi specyfikacjami produktów firmy, na które składają się: płyny do chłodnic, płyny do spryskiwaczy czy też środki do pielęgnacji poszczególnych elementów pojazdu, a także linie zupełnie nowych na rynku kosmetyków samochodowych. Dodatkowo na stronie można znaleźć wiele porad związanych z konserwacją pojazdów.

- Strony internetowe stały się  wizytówką firmy, a zarazem miejscem, w którym najczęściej dochodzi do pierwszego i - w wielu przypadkach - decydującego kontaktu z potencjalnym klientem. Pierwsze wrażenie jest kluczowym czynnikiem w procesie decyzyjnym, determinującym skorzystanie z oferty danego producenta - mówi Grzegorz Mioduszewski, specjalista ds. marketingu firmy Autoland. - Chcieliśmy, aby nasz serwis był połączeniem przejrzystości z cechującą nasze produkty nowoczesnością. Dzięki temu każdy klient będzie wiedział, że znalazł firmę, która doskonale wie, jak zadbać o trwałość i estetykę jego samochodu. – dodaje Mioduszewski.

Autoland jest jedną z pierwszych firm wykorzystujących w swoich produktach Nano+, która jest wysoce zaawansowaną technologią zaimplementowania nanocząsteczek krzemu i srebra w produktach czyszczących, przygotowaną we współpracy z renomowaną w przemyśle chemicznym firmą Brenntag Polska. Nanocząsteczki wnikają w czyszczoną strukturę na poziomie molekularnym, gwarantując wydajniejszą ochronę przed wszelkimi zabrudzeniami oraz ułatwiając utrzymanie czystości pojazdu na wysokim poziomie.
Tematy w artykule: nanotechnologia

Podobne wiadomości:

Nanotechnologia do pielęgnacji samochodu

Nanotechnologia do pielęgnacji samochodu

Technika 2006-06-30

Rewolucja w naprawach?

Rewolucja w naprawach?

Technika 2009-04-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?