mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Odmieniony Autoland

Odmieniony Autoland

Firma Autoland, producent kosmetyków samochodowych oraz płynów eksploatacyjnych, zmienia swój wizerunek w Internecie. Spółka, działająca na polskim rynku od ponad 19 lat, poszerzyła swoją ofertę produktów oraz uruchomiła nową stronę internetową.

Na stronie (www.autoland.pl) wprowadzono szereg usprawnień i modyfikacji, dzięki czemu jest wygodniejsza w obsłudze. Każdy internauta będzie mógł zapoznać się ze szczegółowymi specyfikacjami produktów firmy, na które składają się: płyny do chłodnic, płyny do spryskiwaczy czy też środki do pielęgnacji poszczególnych elementów pojazdu, a także linie zupełnie nowych na rynku kosmetyków samochodowych. Dodatkowo na stronie można znaleźć wiele porad związanych z konserwacją pojazdów.

- Strony internetowe stały się  wizytówką firmy, a zarazem miejscem, w którym najczęściej dochodzi do pierwszego i - w wielu przypadkach - decydującego kontaktu z potencjalnym klientem. Pierwsze wrażenie jest kluczowym czynnikiem w procesie decyzyjnym, determinującym skorzystanie z oferty danego producenta - mówi Grzegorz Mioduszewski, specjalista ds. marketingu firmy Autoland. - Chcieliśmy, aby nasz serwis był połączeniem przejrzystości z cechującą nasze produkty nowoczesnością. Dzięki temu każdy klient będzie wiedział, że znalazł firmę, która doskonale wie, jak zadbać o trwałość i estetykę jego samochodu. – dodaje Mioduszewski.

Autoland jest jedną z pierwszych firm wykorzystujących w swoich produktach Nano+, która jest wysoce zaawansowaną technologią zaimplementowania nanocząsteczek krzemu i srebra w produktach czyszczących, przygotowaną we współpracy z renomowaną w przemyśle chemicznym firmą Brenntag Polska. Nanocząsteczki wnikają w czyszczoną strukturę na poziomie molekularnym, gwarantując wydajniejszą ochronę przed wszelkimi zabrudzeniami oraz ułatwiając utrzymanie czystości pojazdu na wysokim poziomie.
Tematy w artykule: nanotechnologia

Podobne wiadomości:

Nanotechnologia do pielęgnacji samochodu

Nanotechnologia do pielęgnacji samochodu

Technika 2006-06-30

Nowa wycieraczka od Helli

Nowa wycieraczka od Helli

Technika 2010-10-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.