Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Odmłodzony Expert

Odmłodzony Expert

Wprowadzony do sprzedaży na jesieni 1995 roku dostawczy model Peugeot Expert doczekał się gruntownej modernizacji. Od początku roku na rynek trafiają nowe wersje tego auta.

Odmłodzony Expert

Model ten z kategorii lekkich aut dostawczych cieszy się sporym zainteresowaniem nie tylko na terenie Francji. Od początku produkcji do sprzedaży trafiło około 230.000 egzemplarzy tego auta. Na rynku europejskim Peugeot Export osiągnął w ubiegłym roku 9-procentowy udział plasując się na szóstym miejscu wśród tego typu aut.

Zmiany dotyczą zarówno wyglądu zewnętrznego i jak wnętrza pojazdu. Z zewnątrz zmieniony został głównie przód pojazdu. Wnętrze zostało przeprojektowane w celu zapewnienia większego komfortu kierowcy i pasażerowi. Poprawione zostało bezpieczeństwo przez dodanie trzypunktowych pasów bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami siły napięcia oraz bocznych poduszek powietrznych chroniących głowę i tułów.

Model ten będzie oferowany w 5 wersjach silnikowych, jednej benzynowej 2,0 l o mocy 138 KM oraz czterech dieslach o pojemnościach 1,9 i 2,0 l oraz mocy od 71 do 110 KM.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma powraca, ale tym razem jako marka wskrzeszona przez chińskiego inwestora. Model Revero to nowe wcielenie samochodu znanego przedtem jako Fisker Karma, czyli głównego konkurenta Tesli.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj