mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Odświeżony "AUTO TUNING ŚWIAT"

Odświeżony "AUTO TUNING ŚWIAT"

Od sierpniowego wydania miesięcznik "auto tuning świat" zwiększył ilość stron do 148! Zmiany zaszły również na poziomie edytorskim - odświeżona została szata graficzna, gazeta jest klejona i foliowana. Dzięki większej liczbie stron magazyn zyskał nowe działy, a stare - dodatkowe strony.

Odświeżony

Tuning jest możliwy również w przypadku komputerów - szczegóły na ten temat można znaleźć w dziale ENTER. Crash-test - to dział o lekkiej tematyce, zawierający wypowiedzi, komentarze, plotki i opinie ze świata motoryzacyjnego i tuningu. Powiększony, odmieniony "auto Tuning świat" to również więcej nowości, faktów i ciekawostek, prezentacji mocnych aut, informacji o car audio (nowości rynkowe, prezentacje aut, praktyczne porady).

A w sierpniowym numerze m.in. prezentacje Hondy S2000, BMW E36, Peugeot 206 CC, VW Golf IV, Toyota Avensis, Audi A4, VW Polo Cabrio, Honda Civic coupe czy Trabanta od Pimp my Ride.

Czytaj także:

Auto Tuning Show (2006-06-16)

Tematy w artykule: Auto Tuning Świat

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!