mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Odwołane zawody sportów motorowych

Odwołane zawody sportów motorowych

W związku z tragedią narodową, na skutek katastrofy samolotu z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim, Marią Kaczyńską oraz polską delegacją, udających się na uroczystości 70. rocznicy Zbrodni Katyńskiej, Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego podjął decyzję o odwołaniu wszystkich zawodów sportu motorowego począwszy od dnia dzisiejszego tj. 10 kwietnia 2010 roku.

Odwołane zawody sportów motorowych
Tematy w artykule: rajd

Podobne wiadomości:

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Aktualności 2015-10-31

Rajdowa Skoda Fabia gotowa do walki

Rajdowa Skoda Fabia gotowa do walki

Aktualności 2015-04-17

Komentuj:

~chychak 2010-04-11

wiecie co, te podejrzenie które tu sie pojawiły jakoś i mi się nasuneły do głowy, ale niemal natychmiast sam sobie uświadomiłem że to niemożliwe. I mam nadzieję, że jednak był to tylko nieszczęśliwy przypadek.

~Rzymska zasada prawna 2010-04-11

Rzymska zasada prawna: Szukaj winnych wg rzymskiej zasady prawnej :,, kto na tym skorzystał"

~olek 2010-04-11

U mnie w bloku młodzieżówki PO wczoraj sobie zrobiły imprezkę, pili do rana

~cyprian 2010-04-11

Widzę, że choć niewiele, to jest kilku ludzi którzy podejrzewają prawdę..niestety zbyt wiele tu zbiegów okoliczności by był to wypadek..tyle ciśnie mi się na usta ale nie jestem w stanie tego wszystkiego napisać.. Właśnie ta miłość Tuska i Putina.. podobno wczoraj nic nie powinno dzielić naszych polityków...nie ma niesnasek itp..a jednak kiedy Jarosław przyleciał na miejsce tragedii...Tusk nasz kochany przytulał się z Putinem a nie z Polakiem...niestety zostaliśmy sprzedani..cała opozycja, wszyscy ludzie którzy najbardziej pamiętali o Katyniu i najwięcej o tej zbrodni wiedzieli poszli za jednym zamachem..zamachem...Błagam, społeczeństwo polskie, obudź się. Obudź się i otwórz oczy..

~r 2010-04-11

mnie też to nie wygląda na zwykly wypadek

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.