mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ogólnopolskie Targi Fleet Market 2010

Ogólnopolskie Targi Fleet Market 2010

Już tylko miesiąc pozostał do jednego z największych, najważniejszych i najbardziej spektakularnych wydarzeń w branży flotowej w 2010 roku – Targów Fleet Market. 23 listopada przez jeden dzień Ożarów Mazowiecki (hotel Mazurkas) będzie flotową stolicą Polski.

Ogólnopolskie Targi Fleet Market 2010
Tegoroczny Fleet Market zapowiada się wyjątkowo z kilku powodów. Po pierwsze, jak zwykle, największy nacisk położono na część ekspozycyjną i wystawienniczą. Na 400  kwadratowych  powierzchni wystawienniczej swoje produkty i usługi zaprezentuje ponad 50 wystawców, reprezentujących wszystkie branże i profile działalności – od finansowania, zarządzania, usług serwisowych, przez koncerny paliwowe, firmy teleinformatyczne, aż po koncerny motoryzacyjne. Szczególnie te ostatnie szykują kilka spektakularnych niespodzianek, w tym kilka polskich premier.

W Ożarowie swoją premierę będzie miał m.in. najnowszy model Citroena – C4, przywieziony prosto z Paryża. Nie mniej ciekawie zapowiadają się premierowe pokazy Hyundaia ix20, a także Opla Astry kombi. O tych samochodach można na pewno powiedzieć, że będą to flotowe hity. Autem mniej flotowym, ale nie mniej ciekawym na pewno będzie pickup Volkswagena – Amarok, który na Fleet Market także będzie miał polską premierę. To wydarzenie bez precedensu na targach branżowych, dlatego nie dziwi duże zainteresowanie.

Ale część wystawiennicza to jedno, a wykładowa to drugie, wcale nie mniej ważna. Dlatego na Fleet Market przewidzieliśmy bardzo ciekawe prelekcje i panele dyskusyjne. O zmianach w ustawie o podatku VAT, które są planowane na początku przyszłego roku opowiedzą wybitni prelegenci. Jednym z nich będzie Andrzej Dębiec, radca prawny i doradca podatkowy w kancelarii Hogan Lovells, a zarazem jeden z największych autorytetów z tej dziedziny w Polsce. Na pewno wiedzą nie ustępuje mu Jakub Faryś, prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego, który o tym samym temacie opowie z perspektywy osoby bezpośrednio związanej z pracami rządowymi.

Poza tym tematem dla gości, których organizatorzy spodziewają się nawet ponad 800, przewidziano także inne, nie mniej ciekawe tematy dotyczące m.in. zasad wprowadzenia car policy w firmie. Na koniec, na specjalne życzenie gości, fleet managerów swój niezwykle ciekawy i ekspresyjny wykład przedstawi Wojciech Pasieczny z Komendy Stołecznej Policji.

Dodatkowo dla gości przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody, takie jak weekendy w SPA do którego zwycięzcy udadzą się nowym Citroenem C4 czy laptopy. mojeauto.pl jest jednym z patronów tego wydarzenia.

Podobne wiadomości:

Wizja 2019 - oto pomysły na rozwój branży motoryzacyjnej

Wizja 2019 - oto pomysły na rozwój branży...

Finanse i prawo 2015-07-25

Samochodem służbowym na wakacje - o czym należy pamiętać?

Samochodem służbowym na wakacje - o czym...

Przepisy i prawo jazdy 2015-07-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.