mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Oleksowicz: "Mamy świetny set-up"

Oleksowicz: "Mamy świetny set-up"

W dniu wczorajszym, przy słonecznej pogodzie, załoga Maciej Oleksowicz - Andrzej Obrębowski Castrol TRW MOTOINTEGRATOR testowała swojego Forda Fiestę S2000 na trzykilometrowym odcinku, położonym na wybrzeżu Morza Czarnego. Odcinek testowy znajdował się po azjatyckiej stronie Cieśniny Bosforu, około 80 km od Stambułu. Testy trwały od godziny 10 do 18.

Oleksowicz:
- Rano byliśmy trochę zmęczeni po wczorajszej podróży z Polski. Po odwołaniu naszego bezpośredniego lotu do Stambułu,  większość zespołu dotarła do hotelu dopiero po północy. Ale dzisiejszy odcinek był fantastyczny. Na testach przejechaliśmy 130 km. Turecka ekipa, która przygotowywała dzisiejsze testy spisała się znakomicie. Świetna droga z pełnym zabezpieczeniem, łącznie z żandarmami. Czerpaliśmy z jazdy bardzo dużo przyjemności. Sprawdziliśmy wiele koncepcji ustawień samochodu. Myślę, że dopracowaliśmy się świetnego set-up’u. Mieliśmy Jedną niegroźną wycieczkę poza drogę, a poza tym wszystko było ok.

W czwartek mamy dzień rekonesansu, a w piątek shakedown, na którym mam nadzieję, potwierdzimy nasze dobre przygotowanie do rajdu.

Podobne wiadomości:

Solarisy w Turcji

Solarisy w Turcji

Aktualności 2014-03-14

70. Rajd Polski: Bouffier liderem po I etapie

70. Rajd Polski: Bouffier liderem po I etapie

Aktualności 2013-09-15

Komentuj:

~capsi 2011-06-02

Niezły artykuł... :)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Policja dostała nowe laserowe mierniki prędkości
Policja dostała nowe laserowe mierniki prędkości
Policjanci z wydziałów ruchu drogowego w całej Polsce otrzymali pierwszą partię nowych mierników prędkości. W ręce policjantów trafiło 200 egzemplarzy urządzeń LTI 20/20 TruCam, które zastąpią wysłużone Iskry.