mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Oleksowicz: "Mamy świetny set-up"

Oleksowicz: "Mamy świetny set-up"

W dniu wczorajszym, przy słonecznej pogodzie, załoga Maciej Oleksowicz - Andrzej Obrębowski Castrol TRW MOTOINTEGRATOR testowała swojego Forda Fiestę S2000 na trzykilometrowym odcinku, położonym na wybrzeżu Morza Czarnego. Odcinek testowy znajdował się po azjatyckiej stronie Cieśniny Bosforu, około 80 km od Stambułu. Testy trwały od godziny 10 do 18.

Oleksowicz:
- Rano byliśmy trochę zmęczeni po wczorajszej podróży z Polski. Po odwołaniu naszego bezpośredniego lotu do Stambułu,  większość zespołu dotarła do hotelu dopiero po północy. Ale dzisiejszy odcinek był fantastyczny. Na testach przejechaliśmy 130 km. Turecka ekipa, która przygotowywała dzisiejsze testy spisała się znakomicie. Świetna droga z pełnym zabezpieczeniem, łącznie z żandarmami. Czerpaliśmy z jazdy bardzo dużo przyjemności. Sprawdziliśmy wiele koncepcji ustawień samochodu. Myślę, że dopracowaliśmy się świetnego set-up’u. Mieliśmy Jedną niegroźną wycieczkę poza drogę, a poza tym wszystko było ok.

W czwartek mamy dzień rekonesansu, a w piątek shakedown, na którym mam nadzieję, potwierdzimy nasze dobre przygotowanie do rajdu.

Podobne wiadomości:

Nowy włoski sedan już za 2 tygodnie

Nowy włoski sedan już za 2 tygodnie

Aktualności 2015-05-05

Już milion Hyundaiów z Turcji

Już milion Hyundaiów z Turcji

Aktualności 2014-07-18

Komentuj:

~capsi 2011-06-02

Niezły artykuł... :)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.