mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Olimpiada serwisowa Forda

Olimpiada serwisowa Forda

W dniu 15 września Ford Polska zorganizowała w Gdańsku finał konkursów: Doradcy Serwisowego Roku, Mechanika Roku, Blacharza Roku oraz Lakiernika Roku.

Celem współzawodnictwa jest wyłonienie najlepszych fachowców w danej specjalizacji oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji i poziomu jakości usług świadczonych przez pracowników sieci autoryzowanych dealerów Forda. Rywalizacja ma także zachęcać pracowników stacji dealerskich do stałego dokształcania się.
Do konkursów zgłoszonych zostało przez autoryzowane serwisy Forda 281 uczestników o najwyższych kwalifikacjach.

Konkurs przebiegał w trzech etapach:
- etap I – eliminacje wewnętrzne w dealerstwach na podstawie testów dostarczonych przez Ford Polska
- etap II – półfinały rozegrane w dealerstwach (test praktyczny)
- etap III – finał ogólnopolski, na który składały się zadania teoretyczne oraz praktyczne (rozegrany w siedzibie Autoryzowanego Dealera Forda – Big Autohandel w Gdańsku).

Doradcą Serwisowym Roku 2005 w sieci Autoryzowanych Dealerów Forda został Adam Pustołka z Ren Car Rybnik, drugie miejsce zajął Sebastian Waszkiewicz z PGD Partner Kraków, zaś trzecie Piotr Wróblewski z Multexim Katowice.
Mechanikiem Roku 2005 okazał się Bolesław Kościański z Bemo Motors Poznań, drugie miejsce zajął Przemysław Babski z Bemo Motors Szczecin, zaś trzecie Tomasz Żemełka z BIG Autohandel Gdańsk. Rywalizację o tytuł Blacharza Roku 2005 wygrał Jarosław Piotrowski z BIG Autohandel Gdańsk, drugie miejsce zajął Zdzisław Kowalski z Auto Plaza Warszawa, zaś trzecie Robert Czekaj z Re-Wo Lubin.
Lakiernikiem Roku 2005 został Grzegorz Iwaszko z Auto Plaza Warszawa, drugie miejsce zajął Waldemar Malinowski z BIG Autohandel Gdańsk, zaś trzecie Grzegorz Bednarczyk reprezentujący Nova Lublin.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Audi A1 to najmniejszy model w gamie niemieckiego producenta. Samochód debiutuje w pięciodrzwiowej wersji Sportback. Producent raczej nie wprowadzi do sprzedaży wariantu trzydrzwiowego.