mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Oni są już gotowi na Euro 2012

Oni są już gotowi na Euro 2012

Drogi, stadiony, lotniska i hotele - we wszystkich tych aspektach prace trwają, są opóźnienia, jednak nasze władze uspokajają, że zdążymy z najważniejszymi inwestycjami na czas. Zobaczymy. A tymczasem rok przed rozpoczęciem Euro 2012 są już pierwsi gotowi na tę imprezę.

Oni są już gotowi na Euro 2012
Rok przed rozpoczęciem mistrzostw Europy w piłce nożnej Hyundai Motor Poland oficjalnie przekazał pierwszą partię samochodów, na potrzeby transportowe związane z obsługą tego wydarzenia.

Do pierwszego meczu otwarcia, jaki odbędzie się dokładnie za rok (8 czerwca 2012), Hyundai dostarczy flotę ponad 160 samochodów, składającą się z kompaktowych modeli i30, nowych modeli klasy średniej wyższej i40, samochodów typu SUV: ix35, Santa Fe, ix55 oraz minibusów H-1. Samochody będą wykorzystywane w Polsce przed oraz podczas trwania mistrzostw przez przedstawicieli UEFA, drużyny narodowe, członków komitetu organizacyjnego oraz gości specjalnych VIP.

- Możliwość zapewnienia transportu dla najważniejszych osób związanych z tym wyjątkowym świętem piłkarskim jest dla nas kolejną okazją do wzmocnienia świadomości naszej marki w Europie. Rozgrywki UEFA wywołują emocje oraz rozbudzają pasję i są to wartości, które Hyundai chce dzielić ze swoimi klientami – powiedział Duck Sang Jang, Prezes Hyundai Motor Poland.

Działania Hyundai związane z piłką nożną zapoczątkowało podpisanie umowy sponsorskiej z FIFA w 1999 roku. Od tego czasu firma konsekwentnie występuje w charakterze kluczowego partnera UEFA i FIFA podczas Mistrzostw Europy i Świata w piłce nożnej. Pod koniec ubiegłego roku Hyundai przedłużył strategiczną umowę sponsorską do mistrzostw w 2022 roku.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai EURO 2012 UEFA flota

Podobne wiadomości:

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Aktualności 2017-05-01

Na przełomie września i października zadebiutuje zupełnie nowy Hyundai Kona. Koreański producent od kilku miesięcy pracuje intensywnie nad wersją produkcyjną, a w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia modelu.

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Aktualności 2016-09-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq – skąd się wzięła nazwa?
Skoda Karoq – skąd się wzięła nazwa?
Kompaktowy SUV czeskiego producenta to następca dobrze znanego modelu Yeti. Kilka tygodni temu odbyła się premiera nowego modelu, a tymczasem poznaliśmy odpowiedź, skąd wzięła się nazwa Karoq.