mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Oni są już gotowi na Euro 2012

Oni są już gotowi na Euro 2012

Drogi, stadiony, lotniska i hotele - we wszystkich tych aspektach prace trwają, są opóźnienia, jednak nasze władze uspokajają, że zdążymy z najważniejszymi inwestycjami na czas. Zobaczymy. A tymczasem rok przed rozpoczęciem Euro 2012 są już pierwsi gotowi na tę imprezę.

Oni są już gotowi na Euro 2012
Rok przed rozpoczęciem mistrzostw Europy w piłce nożnej Hyundai Motor Poland oficjalnie przekazał pierwszą partię samochodów, na potrzeby transportowe związane z obsługą tego wydarzenia.

Do pierwszego meczu otwarcia, jaki odbędzie się dokładnie za rok (8 czerwca 2012), Hyundai dostarczy flotę ponad 160 samochodów, składającą się z kompaktowych modeli i30, nowych modeli klasy średniej wyższej i40, samochodów typu SUV: ix35, Santa Fe, ix55 oraz minibusów H-1. Samochody będą wykorzystywane w Polsce przed oraz podczas trwania mistrzostw przez przedstawicieli UEFA, drużyny narodowe, członków komitetu organizacyjnego oraz gości specjalnych VIP.

- Możliwość zapewnienia transportu dla najważniejszych osób związanych z tym wyjątkowym świętem piłkarskim jest dla nas kolejną okazją do wzmocnienia świadomości naszej marki w Europie. Rozgrywki UEFA wywołują emocje oraz rozbudzają pasję i są to wartości, które Hyundai chce dzielić ze swoimi klientami – powiedział Duck Sang Jang, Prezes Hyundai Motor Poland.

Działania Hyundai związane z piłką nożną zapoczątkowało podpisanie umowy sponsorskiej z FIFA w 1999 roku. Od tego czasu firma konsekwentnie występuje w charakterze kluczowego partnera UEFA i FIFA podczas Mistrzostw Europy i Świata w piłce nożnej. Pod koniec ubiegłego roku Hyundai przedłużył strategiczną umowę sponsorską do mistrzostw w 2022 roku.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai EURO 2012 UEFA flota

Podobne wiadomości:

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Aktualności 2017-07-14

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Aktualności 2016-09-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.