mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Opel Corsa, Karl Lagerfeld i niezwykła modelka

Opel Corsa, Karl Lagerfeld i niezwykła modelka

Karl Lagerfeld, słynny projektant mody i fotograf, stworzył kalendarz Opla Corsy na 2015 rok. Obok samochodu wystąpiła jeszcze jedna modelka. Była nią Choupette, kotka birmańska, należąca do Lagerfelda.

Opel Corsa, Karl Lagerfeld i niezwykła modelka
Podczas sesji zdjęciowej do nowego kalendarza Lagerfeld, który stworzył m.in. zdjęcia do Kalendarza Pirelli na 2011 roku, obserwował Choupette oglądającą nową Corsę. Warto dodać, że kotka słynnego fotografa już jest uznaną gwiazdą, mającą 42 tysiące fanów na jednym z portali społecznościowych. Kotce najwyraźniej spodobało się pozowanie - co chwilę zmieniała swoje miejsce i świetnie się spisywała, czy to na dachu Opla, czy za kierownicą, czy też w foteliku dziecięcym.

- Zdjęcia, na których samochodowi towarzyszy supermodelka, zaczynają być nudne. Karl Lagerfeld zaproponował nowe podejście do tego tematu – powiedziała Tina Müller, dyrektor ds. marketingu w firmie Opel. Müller towarzyszyła Karlowi Lagerfeldowi w czasie sesji i jest zadowolona z projektu. - Piąta generacja Corsy właśnie wchodzi na rynek. Przez 32 lata samochód fotografowano w towarzystwie wielu supermodelek. Był tylko jeden sposób, aby przebić tamte zdjęcia: Choupette.Choupette jest drugim kotem grającym główną rolę w kampaniach Opla Corsy. W reklamie Corsy pierwszej generacji (1982–1993) bohater kreskówek Tom ścigał Jerry’ego, który uciekał mu małym, zwrotnym samochodem.

Zdjęcia do kalendarza Corsy autorstwa Karla Lagerfelda zostaną pokazane na wernisażu na początku przyszłego roku. Poprzedni kalendarz Opla, wyprodukowany we współpracy z Bryanem Adamsem, był poświęcony modelowi Opel Adam.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Opel Corsa
Opel Corsa
Cena podstawowa już od: 42 500 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy
Zobacz koniecznie: Wszystko o Opel Corsa Wszystko o Opel
Tematy w artykule: Opel Opel Corsa kalendarz

Podobne wiadomości:

Najlepsze modele do gazu LPG

auto motor i sport 0000-00-00

Nawet w drogim aucie koszt instalacji gazowej zwróci się po niespełna roku. Ale nie każdy silnik dobrze znosi ten rodzaj paliwa. Przedstawiamy 16 modeli stworzonych do gazowych przeróbek, dzięki którym Twoje wydatki na paliwo mogą spaść nawet o połowę.

Opel Adam Black Jack - polskie ceny

Opel Adam Black Jack - polskie ceny

Aktualności 2017-07-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.