mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Opel Corsa, Karl Lagerfeld i niezwykła modelka

Opel Corsa, Karl Lagerfeld i niezwykła modelka

Karl Lagerfeld, słynny projektant mody i fotograf, stworzył kalendarz Opla Corsy na 2015 rok. Obok samochodu wystąpiła jeszcze jedna modelka. Była nią Choupette, kotka birmańska, należąca do Lagerfelda.

Opel Corsa, Karl Lagerfeld i niezwykła modelka
Podczas sesji zdjęciowej do nowego kalendarza Lagerfeld, który stworzył m.in. zdjęcia do Kalendarza Pirelli na 2011 roku, obserwował Choupette oglądającą nową Corsę. Warto dodać, że kotka słynnego fotografa już jest uznaną gwiazdą, mającą 42 tysiące fanów na jednym z portali społecznościowych. Kotce najwyraźniej spodobało się pozowanie - co chwilę zmieniała swoje miejsce i świetnie się spisywała, czy to na dachu Opla, czy za kierownicą, czy też w foteliku dziecięcym.

- Zdjęcia, na których samochodowi towarzyszy supermodelka, zaczynają być nudne. Karl Lagerfeld zaproponował nowe podejście do tego tematu – powiedziała Tina Müller, dyrektor ds. marketingu w firmie Opel. Müller towarzyszyła Karlowi Lagerfeldowi w czasie sesji i jest zadowolona z projektu. - Piąta generacja Corsy właśnie wchodzi na rynek. Przez 32 lata samochód fotografowano w towarzystwie wielu supermodelek. Był tylko jeden sposób, aby przebić tamte zdjęcia: Choupette.Choupette jest drugim kotem grającym główną rolę w kampaniach Opla Corsy. W reklamie Corsy pierwszej generacji (1982–1993) bohater kreskówek Tom ścigał Jerry’ego, który uciekał mu małym, zwrotnym samochodem.

Zdjęcia do kalendarza Corsy autorstwa Karla Lagerfelda zostaną pokazane na wernisażu na początku przyszłego roku. Poprzedni kalendarz Opla, wyprodukowany we współpracy z Bryanem Adamsem, był poświęcony modelowi Opel Adam.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Opel Corsa
Opel Corsa
Cena podstawowa już od: 42 300 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy
Zobacz koniecznie: Wszystko o Opel Corsa Wszystko o Opel
Tematy w artykule: Opel Opel Corsa kalendarz

Podobne wiadomości:

Opel Insignia Country Tourer w polskich salonach - ile kosztuje?

Opel Insignia Country Tourer w polskich...

Aktualności 2017-08-06

Opel Adam i odpadający dach

Opel Adam i odpadający dach

Aktualności 2017-07-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic