mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Opel Vectra wprowadza korekty

Opel Vectra wprowadza korekty

Jak prawie wszystkie europejskie, i nie tylko, marki samochodowe przed zbliżającym się Międzynarodowym Salonem Samochodowym we Frankfurcie Opel wprowadził liczne zmiany do swojego modelu Vectry produkowanego w przyszłym roku.

Opel Vectra wprowadza korekty

 Aktywny system kontroli zawieszenia (IDS) spowoduje, że Vectra będzie bardziej zwinna a jazda bardziej komfortowa. Sprawi to zmodyfikowana przednia oś ze stabilizatorami oraz nowe amortyzatory. Dla szczególnych entuzjastów Opel przygotował sportowe podwozie i 18-calowe koła z lekkiego stopu metalu. Klamka drzwi będzie teraz w kolorze nadwozia, a wewnętrzne urządzenia będą chromowane.
Wśród dodatkowego wyposażenia znajdzie się wielofunkcyjny przybornik podróżny. Będzie to m.in. składany stolik pomiędzy tylnimi siedzeniami, lodówka, odtwarzacz DVD, konsola sterująca urządzeniem audio, która umożliwi niezależne słuchanie na tylnich siedzeniach innej muzyki niż słuchana przez kierowcę. Komfort jazdy mają zapewnić także ortopedycznie sprawdzone fotele z możliwością ustawiania ich w wielu różnych pozycjach. Nowy będzie również system świateł (AFL), który zmienia automatycznie kierunek świecenia przy jeździe po zakręcie oraz moc światła np. przy zatrzymaniu się pojazdu na skrzyżowaniu.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport