mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Opony z Dębicy znów najlepsze

Opony z Dębicy znów najlepsze

Firma Oponiarska Dębica S.A. otrzymała kolejną nagrodę. Tym razem produkty spółki zostały wyróżnione w rankingu czytelników pisma Reader’s Digest. Wyroby z Dębicy uznano za Produkt Roku 2008 w kategorii Opon samochodowych.

Opony z Dębicy znów najlepsze
15 stycznia bieżącego roku w Warszawie miało miejsce uroczyste wręczenie certyfikatów Produktu Roku 2008, przyznawanych w dorocznym rankingu czytelników pisma Reader’s Digest. W konsumenckim badaniu miesięcznika, czytelnicy wybierali Produkt Roku, który sami najchętniej i najczęściej kupują. Najlepiej oceniane marki były spontanicznie wskazywane przez ankietowanych. Wśród sześciu kategorii branżowych (Auto, Finanse, Kulinaria, Medycyna, Uroda/Higiena oraz Ty i dom) znalazło się 36 kategorii produktowych.

Wyroby wytwarzane przez Firmę Oponiarską Dębica S.A. po raz kolejny okazały się najlepszym produktem w kategorii opon samochodowych. W ankiecie miesięcznika opony z Dębicy zdobyły aż 32,2 procent głosów. Przyznanie godła Produkt Roku 2008 potwierdza, że użytkownicy opon marki Dębica są zadowoleni z ich jakości, ufają tej marce i chętnie polecają ją innym kierowcom. Według Marty Konopackiej, Dyrektor ds. Komunikacji Firmy Oponiarskiej Dębica, osiągnięcie tego sukcesu i to po raz kolejny, nie byłoby możliwe bez ogromnego zaangażowania pracowników, dzięki którym produkowane w Dębicy opony są eksportowane i sprzedawane w kilkudziesięciu krajach świata.

Marka Dębica co roku potwierdza swoją wysoką wartość, zdobywając uznanie klientów w prestiżowych konkursach. W grudniu 2008 r., w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek dziennika Rzeczpospolita, w którym oceniano wartość 330 rodzimych brandów, Dębica zajęła wysokie 24. miejsce w kategorii siła marki. Opony z Dębicy doceniono również w plebiscycie tygodnika Wprost oraz konkursie Superbrands. Dębicka fabryka regularnie zwycięża również w rankingu największych przedsiębiorstw na Podkarpaciu.

Firma Dębica, jest liderem polskiego rynku opon do samochodów osobowych i dostawczych. Od 1995 roku inwestorem strategicznym w spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tire & Rubber Company. Dębica sprzedaje swoje produkty w Polsce i 60 krajach na sześciu kontynentach, m.in. do: Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, USA i Brazylii.

Podobne wiadomości:

Opony General Tire online

auto motor i sport 0000-00-00

Test opon letnich 2016 w auto motor i sport

Test opon letnich 2016 w auto motor i sport

Aktualności 2016-04-05

Komentuj:

~esse 2009-01-19

dębica robi rzeczywiście świetne gumki szczególnie zimowe ( mam właśnie na kołach trzeci komplet Frigo 2 ), ale ta nagroda to jakaś żenada - trofeum przeglądu RigesDigest - kultowe medium motoryzacyjne wyznaczające trendy. Dziennikarz darowałby sobie w ogóle publikowanie takiego tekstu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.