mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Opony z Dębicy znów najlepsze

Opony z Dębicy znów najlepsze

Firma Oponiarska Dębica S.A. otrzymała kolejną nagrodę. Tym razem produkty spółki zostały wyróżnione w rankingu czytelników pisma Reader’s Digest. Wyroby z Dębicy uznano za Produkt Roku 2008 w kategorii Opon samochodowych.

Opony z Dębicy znów najlepsze
15 stycznia bieżącego roku w Warszawie miało miejsce uroczyste wręczenie certyfikatów Produktu Roku 2008, przyznawanych w dorocznym rankingu czytelników pisma Reader’s Digest. W konsumenckim badaniu miesięcznika, czytelnicy wybierali Produkt Roku, który sami najchętniej i najczęściej kupują. Najlepiej oceniane marki były spontanicznie wskazywane przez ankietowanych. Wśród sześciu kategorii branżowych (Auto, Finanse, Kulinaria, Medycyna, Uroda/Higiena oraz Ty i dom) znalazło się 36 kategorii produktowych.

Wyroby wytwarzane przez Firmę Oponiarską Dębica S.A. po raz kolejny okazały się najlepszym produktem w kategorii opon samochodowych. W ankiecie miesięcznika opony z Dębicy zdobyły aż 32,2 procent głosów. Przyznanie godła Produkt Roku 2008 potwierdza, że użytkownicy opon marki Dębica są zadowoleni z ich jakości, ufają tej marce i chętnie polecają ją innym kierowcom. Według Marty Konopackiej, Dyrektor ds. Komunikacji Firmy Oponiarskiej Dębica, osiągnięcie tego sukcesu i to po raz kolejny, nie byłoby możliwe bez ogromnego zaangażowania pracowników, dzięki którym produkowane w Dębicy opony są eksportowane i sprzedawane w kilkudziesięciu krajach świata.

Marka Dębica co roku potwierdza swoją wysoką wartość, zdobywając uznanie klientów w prestiżowych konkursach. W grudniu 2008 r., w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek dziennika Rzeczpospolita, w którym oceniano wartość 330 rodzimych brandów, Dębica zajęła wysokie 24. miejsce w kategorii siła marki. Opony z Dębicy doceniono również w plebiscycie tygodnika Wprost oraz konkursie Superbrands. Dębicka fabryka regularnie zwycięża również w rankingu największych przedsiębiorstw na Podkarpaciu.

Firma Dębica, jest liderem polskiego rynku opon do samochodów osobowych i dostawczych. Od 1995 roku inwestorem strategicznym w spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tire & Rubber Company. Dębica sprzedaje swoje produkty w Polsce i 60 krajach na sześciu kontynentach, m.in. do: Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, USA i Brazylii.

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

~esse 2009-01-19

dębica robi rzeczywiście świetne gumki szczególnie zimowe ( mam właśnie na kołach trzeci komplet Frigo 2 ), ale ta nagroda to jakaś żenada - trofeum przeglądu RigesDigest - kultowe medium motoryzacyjne wyznaczające trendy. Dziennikarz darowałby sobie w ogóle publikowanie takiego tekstu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Kodiaq – 5 gwiazdek w teście Euro NCAP
Skoda Kodiaq – 5 gwiazdek w teście Euro NCAP
Największy SUV czeskiego producenta został niedawno rozbity przez organizację Euro NCAP. Model Kodiaq został nagrodzony maksymalną notą pięciu gwiazdek. To już siódmy model Skody, który otrzymał taką ocenę.