mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Oto Hyundai przyszłości

Oto Hyundai przyszłości

Hyundai chcąc dorównać swojej konkurencji oraz wszechobecnemu trendowi na ekologię   przedstawia model Blue2.

Oto Hyundai przyszłości

Na targach motoryzacyjnych w Seulu przedstawiony zostanie koncept marki Hyundai. Nowoczesny design to mocna strona tego auta. Z powodzeniem mógłby trafić do produkcji. Dużym plusem wyglądu samochodu  są ostre i wydłużone ku tyłowi przednie światła oraz oryginalne, boczne listwy w kolorze czarnym nadające Blue2 charakteru.

To co najbardziej interesuje ekologów to jednostka napędowa. Pod maską auta znalazły się ogniwa wodorowe generujące 122 KM mocy. Niestety nie znamy jeszcze szczegółów takich jak poziom spalania ale oprócz jednostki napędowej  o obniżenie tych parametrów starać się będą również opony o małych oporach toczenia i lekkie obręcze kół.

To nie koniec niespodzianek. Zamiast tradycyjnych lusterek znajdziemy kamery, tablety dla pasażerów siedzących z tyłu czy system, który rozpoznaje kierowcę otwierając mu drzwi.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai ekologia ekologiczny samochod

Podobne wiadomości:

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Aktualności 2017-05-01

Na przełomie września i października zadebiutuje zupełnie nowy Hyundai Kona. Koreański producent od kilku miesięcy pracuje intensywnie nad wersją produkcyjną, a w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia modelu.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.