mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Oto najlepsi serwisanci Mercedesa

Oto najlepsi serwisanci Mercedesa

Po raz drugi Mercedes-Benz Polska przyznał nagrody swoim najlepszych Autoryzowanym Serwisom. Tytuł Aftersales Team of the Year 2009 wywalczyła tym razem ASO Sobiesław Zasada Bydgoszcz.

Oto najlepsi serwisanci Mercedesa
Drugie miejsce w drugiej edycji konkursu organizowanym przez polski oddział Mercedesa zajął zespół firmy Mojsiuk z Biesiekierzu k. Koszalina, a trzecie Diesel Truck z Ożarowa Mazowieckiego.

Aftersales Team of the Year to program motywacyjno-edukacyjny skierowany do personelu autoryzowanych serwisów Mercedes-Benz. Jego ideą jest zachęcenie pracowników nie tylko do podnoszenia kwalifikacji i wiedzy w swojej dziedzinie, lecz także do zapoznania się z tajnikami pracy kolegów. I tak, przykładowo, pracownicy recepcji mają okazję poznać specyfikę pracy mechaników, a ci z kolei stykają się ze specyfiką obsługi klienta. Nadrzędnym celem programu jest stałe podnoszenie jakości obsługi klienta w serwisie.

Pracownicy walczą o atrakcyjne nagrody podczas finału konkursu składającego się z dwóch części – indywidualnej oraz zespołowej. Każdy z uczestników prezentuje swoje umiejętności w trakcie zaaranżowanej "scenki z życia serwisu", następnie cały zespół odpowiada na pytania w formie quizu. Uczestnicy muszą się wykazać wiedzą techniczną, znajomością historii marki oraz standardów obsługi klienta.

Pierwsza edycja programu w obecnej formule odbyła się w 2008 roku. Jego motto brzmiało "Zgrany zespół zwycięża". Udział wzięło 36 autoryzowanych serwisów Mercedes-Benz. W roku 2009 zgłosiło się 37 zespołów w składzie: pracownik recepcji, mechanik, sprzedawca części zamiennych oraz doradca serwisowy. Hasło przewodnie konkursu brzmiało "Wszyscy pracujemy na sukces zespołu". Podkreśla ono konieczność zaangażowania każdego z pracowników w sukces firmy.

Podobne wiadomości:

Wysokoprężne AMG?

auto motor i sport 0000-00-00

Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny

Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie...

Aktualności 2017-12-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ubezpieczenie OC przypisane do kierowcy zamiast samochodu - PiS proponuje zmiany
Ubezpieczenie OC przypisane do kierowcy zamiast samochodu - PiS proponuje zmiany
Posłowie PiS mają pomysł na rewolucję w ubezpieczeniach OC. Chcą żeby w przyszłości polisa nie była przypisana do samochodu, ale do kierowcy. Dzięki temu utrata zniżek będzie dotyczyć tylko pojazdu, którym kierowca spowodował, a nie wszystkich posiadanych przez niego aut.