mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Oto najlepsze auta dla... piekarzy

Oto najlepsze auta dla... piekarzy

Tegoroczna edycja wystawy IAA we Frankfurcie była miejscem m.in. rozstrzygnięcia konkursu o miano "Samochodu piekarniczego roku 2013".

Oto najlepsze auta dla... piekarzy
Czytelnicy magazynu branżowego "Back Journal" wybierali w trzech "kategoriach wagowych". Dość zgodnie uznali, że w kategorii miejskich aut dostawczych to wyróżnienie należy się Volkswagenowi Caddy. W klasie średniej tytuł ten powędrował do Forda Transita Connect. Z kolei Mercedesa Sprintera uznano za najlepszy samochód do rozwożenia pieczywa roku 2013 w kategorii dużych aut dostawczych. W plebiscycie brały udział popularne modele samochodów dostawczych, jakie są dostępne w sprzedaży na rynku niemieckim. Po raz pierwszy konkurs ten zorganizowano w 2004 roku.

- Z przyjemnością odbieramy tę nagrodę, i to już po raz siódmy - powiedział podczas ceremonii rozdania nagród we Frankfurcie Matthias Hindemith, członek zarządu Mercedes-Benz Sales Organisation for Germany odpowiedzialny za sprzedaż aut dostawczych. - Sprinter okazuje się spełniać specyficzne wymagania branży piekarskiej, w której priorytetami są niezawodność i jakość. Jednocześnie nagroda ta stanowi uznanie dla naszego wieloletniego zaangażowania w niemieckim sektorze handlowym i bliskiej współpracy z Centralnym Związkiem Rzemiosła Niemieckiego (ZDH).

Niemiecki magazynu "Back Journal" znany jest z najwyższej prenumeraty i nakładu wśród pism z branży piekarniczej na terenie Niemiec. Trafia do ok. 14 tys. firm trudniących się piekarnictwem, z których część sprzedaje swoje produkty również właśnie bezpośrednio z pojazdów.
Tematy w artykule: dostawcze pojazdy uzytkowe

Podobne wiadomości:

Van of the Year 2015 - jutro wyniki

Van of the Year 2015 - jutro wyniki

Ciężarówki i Autobusy 2014-09-22

Toyota ProAce: nowy "dostawczak" na polskim...

auto motor i sport 0000-00-00

Ładowność - 1200 kg, uciąg - do 2000 kg. Do tego 80-litrowy zbiornik paliwa i nawet 163-konny diesel - oto efekt współpracy koncernu PSA i Toyoty - ProAce.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.