mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Oto najlepsze auta dla... piekarzy

Oto najlepsze auta dla... piekarzy

Tegoroczna edycja wystawy IAA we Frankfurcie była miejscem m.in. rozstrzygnięcia konkursu o miano "Samochodu piekarniczego roku 2013".

Oto najlepsze auta dla... piekarzy
Czytelnicy magazynu branżowego "Back Journal" wybierali w trzech "kategoriach wagowych". Dość zgodnie uznali, że w kategorii miejskich aut dostawczych to wyróżnienie należy się Volkswagenowi Caddy. W klasie średniej tytuł ten powędrował do Forda Transita Connect. Z kolei Mercedesa Sprintera uznano za najlepszy samochód do rozwożenia pieczywa roku 2013 w kategorii dużych aut dostawczych. W plebiscycie brały udział popularne modele samochodów dostawczych, jakie są dostępne w sprzedaży na rynku niemieckim. Po raz pierwszy konkurs ten zorganizowano w 2004 roku.

- Z przyjemnością odbieramy tę nagrodę, i to już po raz siódmy - powiedział podczas ceremonii rozdania nagród we Frankfurcie Matthias Hindemith, członek zarządu Mercedes-Benz Sales Organisation for Germany odpowiedzialny za sprzedaż aut dostawczych. - Sprinter okazuje się spełniać specyficzne wymagania branży piekarskiej, w której priorytetami są niezawodność i jakość. Jednocześnie nagroda ta stanowi uznanie dla naszego wieloletniego zaangażowania w niemieckim sektorze handlowym i bliskiej współpracy z Centralnym Związkiem Rzemiosła Niemieckiego (ZDH).

Niemiecki magazynu "Back Journal" znany jest z najwyższej prenumeraty i nakładu wśród pism z branży piekarniczej na terenie Niemiec. Trafia do ok. 14 tys. firm trudniących się piekarnictwem, z których część sprzedaje swoje produkty również właśnie bezpośrednio z pojazdów.
Tematy w artykule: dostawcze pojazdy uzytkowe

Podobne wiadomości:

Volkswagen pokazuje koncept bazujący na serii T

Volkswagen pokazuje koncept bazujący na serii...

Premiery 2014-09-26

Toyota ProAce: nowy "dostawczak" na polskim...

auto motor i sport 0000-00-00

Ładowność - 1200 kg, uciąg - do 2000 kg. Do tego 80-litrowy zbiornik paliwa i nawet 163-konny diesel - oto efekt współpracy koncernu PSA i Toyoty - ProAce.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.