mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Oto najlepsze auta dla... piekarzy

Oto najlepsze auta dla... piekarzy

Tegoroczna edycja wystawy IAA we Frankfurcie była miejscem m.in. rozstrzygnięcia konkursu o miano "Samochodu piekarniczego roku 2013".

Oto najlepsze auta dla... piekarzy
Czytelnicy magazynu branżowego "Back Journal" wybierali w trzech "kategoriach wagowych". Dość zgodnie uznali, że w kategorii miejskich aut dostawczych to wyróżnienie należy się Volkswagenowi Caddy. W klasie średniej tytuł ten powędrował do Forda Transita Connect. Z kolei Mercedesa Sprintera uznano za najlepszy samochód do rozwożenia pieczywa roku 2013 w kategorii dużych aut dostawczych. W plebiscycie brały udział popularne modele samochodów dostawczych, jakie są dostępne w sprzedaży na rynku niemieckim. Po raz pierwszy konkurs ten zorganizowano w 2004 roku.

- Z przyjemnością odbieramy tę nagrodę, i to już po raz siódmy - powiedział podczas ceremonii rozdania nagród we Frankfurcie Matthias Hindemith, członek zarządu Mercedes-Benz Sales Organisation for Germany odpowiedzialny za sprzedaż aut dostawczych. - Sprinter okazuje się spełniać specyficzne wymagania branży piekarskiej, w której priorytetami są niezawodność i jakość. Jednocześnie nagroda ta stanowi uznanie dla naszego wieloletniego zaangażowania w niemieckim sektorze handlowym i bliskiej współpracy z Centralnym Związkiem Rzemiosła Niemieckiego (ZDH).

Niemiecki magazynu "Back Journal" znany jest z najwyższej prenumeraty i nakładu wśród pism z branży piekarniczej na terenie Niemiec. Trafia do ok. 14 tys. firm trudniących się piekarnictwem, z których część sprzedaje swoje produkty również właśnie bezpośrednio z pojazdów.
Tematy w artykule: dostawcze pojazdy uzytkowe

Podobne wiadomości:

Iveco Daily z najwyższą wartością rezydualną

Iveco Daily z najwyższą wartością rezydualną

Ciężarówki i Autobusy 2015-02-17

Rosnący popyt na auta dostawcze w Europie

Rosnący popyt na auta dostawcze w Europie

Aktualności 2015-04-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?