mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Oto pierwsze zdjęcie pickupa od Fiata!

Oto pierwsze zdjęcie pickupa od Fiata!

Brazylijski oddział Fiata przedstawił oficjalne zdjęcie nowego modelu, który pierwotnie trafi na tamtejszy rynek. Dość radykalna stylistyka i możliwość zabrania na pakę ładunku o masie do 1000 kg - to główne cech tego modelu.

Oto pierwsze zdjęcie pickupa od Fiata!
Już na początku zeszłego tygodnia pojawiło się zdjęcie szpiegowskie zrobione w fabryce Pernambuco w  Brazylii. To w tym zakładzie montowany jest model Toro. Pickup rodem z Włoch wyróżnia się bardzo radykalną stylistyką z przodu. Widać, że projektanci Fiata szukali inspiracji we francuskim Citroenie C4 Cactus. Wąskie światła LED do jazdy dzienne umieszczony tuż poniżej linii maski, a główne reflektory zamontowano w centralnej części przodu.

Dziś szczegółów Fiat nie udostępnia, ale oddział producenta z Brazylii zdradził, że długość samochodu wynosi 4 915 mm, zaś ładowność auta wynosi do 1 000 kg. Zdjęcie pokazuje dwukabinowe nadwozie, ale całkiem możliwe, że Fiat przygotuje również wersję z pojedyncza kabiną. Toro jest samochodem, który bazuje na Jeepie Renegade i z tym autem podzieli jednostki napędowe. Tym samym możemy spodziewać się silników wysokoprężnych 1,8 i 2,0 l oraz opcjonalnego napędu AWD i 9-biegowej skrzyni automatycznej.

Samochód został przygotowany z myślą o rynku południowoamerykańskim, na razie nie wiadomo, czy Fiat wprowadzi ten model do sprzedaży na Starym Kontynencie. W Polsce naszym zdaniem znalazłby sporą rzeszę klientów.

Podobne wiadomości:

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Aktualności 2017-07-13

FCA wzywa do serwisu 1,3 mln samochodów

FCA wzywa do serwisu 1,3 mln samochodów

Aktualności 2017-07-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Mirai z zasięgiem 1000 km
Toyota Mirai z zasięgiem 1000 km
Toyota Mirai to pierwszy tak powszechnie dostępny samochód z napędem elektrycznym, zasilanym ogniwami wodorowymi. Producent zapowiada, że już niedługo auto będzie mogło pokonać 1000 km na jednym baku.