mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Oto rajdowa Fiesta Kubicy!

Oto rajdowa Fiesta Kubicy!

Tak prezentuje się malowanie nowej rajdówki Roberta Kubicy. W takich barwach Polak będzie podbijał trasy tegorocznych mistrzostw WRC.

Oto rajdowa Fiesta Kubicy!
Robert Kubica w 2014 roku wystartuje w pełnym cyklu WRC za kierownicą Forda Fiesty WRC. Samochód będzie przygotowywany i serwisowany przez brytyjską firmę M-Sport. Kierowcami fabrycznymi tego zespołu w nowym sezonie będą Mikko Hirvonen i Elfyn Evans. Robert Kubica będzie pracował na swoje własne konto i  dla swojej ekipy pod szyldem Lotosu. Mimo to M-Sport zapowiada pełne wsparcie dla Polaka.

Samochód Kubicy prezentuje się bardzo ładnie. Barwy niebiesko-czerwono-białe (LOTOSU) idealnie kontrastują z czarnymi elementami, takimi jak tylny spojler, felgi, czy też słupki.

Kubica w najbliższy weekend weźmie udział w austriackim Rajdzie Jänner. Będzie to start treningowy, gdzie obok Kubicy, na prawym fotelu zasiądzie Maciej Szczepanik, który wcześniej jeździł w załodze z Michałem Kościuszko. Kubica nie ogłosił jeszcze, kto będzie jego pilotem w WRC. Wszystko wskazuje jednak na to, że Szczepanik będzie najlepszym kandydatem do obsadzenia prawego fotelu. Jego doświadczenie ze startów z Michałem Kościuszko na trasach WRC to mocny as w rękawie. Załoga Kubica/Szczepanik pojedzie w Rajdzie  Jänner Fiestą RRC.
Tematy w artykule: WRC Robert Kubica Lotos Wrc M-Sport rajdy

Podobne wiadomości:

Volkswagen WRC Street MTM: najmocniejsze...

auto motor i sport 0000-00-00

Na Essen Motor Show MTM zaprezentuje prawdopodobnie najszybsze Polo świata - do setki będzie przyspieszać w czasie nieco ponad czterech sekund.

Jazda w trzecim wymiarze

auto motor i sport 0000-00-00

Służy do tego, żeby drogi, po których trudno przejść pokonywać bez zdejmowania nogi z gazu. Treningowa Toyota Hilux Adama Małysza – przez chwilę w naszych rękach.

Komentuj:

~sss 2014-01-02

Podbijał czy rozbijał?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.