mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Otwarto nowe centrum MAN

Otwarto nowe centrum MAN

W Modlnicy pod Krakowem otwarte zostało nowe centrum wraz z serwisem firmy MAN Truck & Bus Polska, które będzie jednocześnie nową siedzibą firmy na Małopolskę.

Otwarto nowe centrum MAN
W dniu 19 września w podkrakowskiej Modlnicy w obecności prezesa zarządu MAN Truck & Bus Polska, Piotra Stańskiego, oraz wójta gminy Wielka Wieś, Tadeusza Wójtowicza, zainaugurowano działanie nowego centrum serwisowego i siedziby biura handlowego MAN w Małopolsce.

- To bardzo ważny moment w historii MAN w Polsce i już ósme własne centrum serwisowo-sprzedażowe naszej firmy - powiedział Piotr Stański. - Jednym z jego atutów jest bliskie sąsiedztwo autostrady A4 oraz dróg krajowych nr 7 i 94. Liczymy, że zlokalizowany tu serwis MAN będzie dobrze służył przemierzającym ten szlak transportowcom - dodał Stański.

Obiekt o powierzchni 2400 m2 jest bliźniaczo podobny do Truck & Bus Center Małopole, koło Warszawy, które działa od kwietnia br. Klienci mają do dyspozycji halę warsztatową z pięcioma stanowiskami naprawczymi, profesjonalną linię diagnostyczną, stanowisko napraw blacharskich oraz myjnię. Tutaj także znajdują się biura sprzedaży MAN i Neoplan, MAN TopUsed, MAN Finance oraz pełna oferta usług posprzedażnych oraz oferta klubu dla kierowców MAN Trucker’s World. W budynku znajduje się również komfortowy pokój kierowcy z dostępem do internetu dla oczekujących na odbiór swojego pojazdu.

Otwarcie kolejnego Truck & Bus Center to potwierdzenie realizacji strategii inwestycyjnej MAN w Polsce. W Małopolsce firma posiada już działająca od sześciu lat fabrykę pojazdów ciężarowych. Nowe centrum serwisowo-sprzedażowe to uzupełnienie oferty MAN w tym regionie. Docelowo pracę znajdzie w nim 30 osób. To już 36 serwis MAN w Polsce

Podobne wiadomości:

Do 2016 r.  MAN przeniesie produkcję do Starachowic

Do 2016 r. MAN przeniesie produkcję do...

Ciężarówki i Autobusy 2014-12-05

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Aktualności 2016-02-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.