mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Outlander dla Europy z Europy

Outlander dla Europy z Europy

Mitsubishi podjęło decyzję o przeniesieniu produkcji modelu Outlander przeznaczonego na europejski rynek do holenderskiej fabryki NedCar.

Outlander dla Europy z Europy

Decyzja ta jest wynikiem bardzo dużego popytu na ten model wśród europejskich klientów. Lokalizacja produkcji w Europie pozwoli zmniejszyć dość znacznie czas oczekiwania na zamawiane egzemplarze. Produkcja w Holandii będzie kontynuowana aż do końca życia rynkowego Outlandera.
 
Obecnie Outlander jest produkowany wyłącznie w japońskiej fabryce Nagoya w Okazaki, zaś w fabryce Mizushima w Kurashiki powstają bliźniacze modele Citroen C-Crosser oraz Peugeot 4007. Po przeniesieniu produkcji Outlandera do Europy, oba SUV-y francuskich marek będą wytwarzane w Nagoya.
 
W zakładach NedCar wytwarzany jest jedynie model Colt, najlepiej sprzedające się auto Mitsubishi na europejskim kontynencie.
 
Zobacz galerię zdjęć Mitsubishi Outlandera

Zobacz więcej o modelu Mitsubishi Outlander


 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander
Cena podstawowa już od: 99 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Nowa zabawka

auto motor i sport 0000-00-00

Chłopcy uwielbiają nowe zabawki, zwłaszcza samochodziki. Jedynie z wiekiem i w miarę wzrostu zarobków chcą, by te samochodziki były coraz większe. Nowy Mitsubishi Outlander to duża zabawka.

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Komentuj:

~diagnosta 2007-10-13

Globalizacja. Produkcję Mitsubishi przenosi sie do Europy, a linie produkcyjne dla Peugeota i Citroena zostają w Japoni. Ciekawe co pokażą rankingi jakości. Zobaczymy za jakieś dwa lata, ale chyba "giełdowe cwaniaczki" będą musiały zweryfikować swoje poglądy. No ale cóż, niektórzy nie zauważają, że świat się zmienia.

~eres 2007-09-19

Utrata jakości zaczyna się właśnie od takich decyzji... Już kiedyś było tak z modelem Carisma, obecnie produkowany Colt ledwie mieści się w średniej, a skomplikowany technicznie Outlander może "nie przeżyć" jakościowego skoku z Japonii do Europy...Szkoda !

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Hennessey Venom F5 oficjalnie zaprezentowany
Hennessey Venom F5 oficjalnie zaprezentowany
Poznaliśmy właśnie najnowszy produkt amerykańskiej marki Hennessey. To już oficjalne - Venom F5 ma być najszybszym autem na świecie.