mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Outlander z niedokręconymi śrubami

Outlander z niedokręconymi śrubami

Polski importer samochodów marki MITSUBISHI powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modelu Outlander (CW) mogą pojawić się problemy z montażem tylnej piasty.

Outlander z niedokręconymi śrubami
MMC Car Poland poinformował, że w niektórych samochodach Mitsubishi Outlander (CW) w wersji 5-miejscowej wyprodukowanych w latach 2010 – 2011, ze względu na błąd w procesie wstępnego montażu, śruby tylnej piasty (4 z każdej strony, łącznie 8) mogły zostać niewłaściwie przymocowane (dokręcone z niedostatecznym momentem). Jeśli klient użytkuje samochód z usterką przez dłuższy czas, śruby mocowania tylnej piasty mogą stopniowo rozluźniać się i powodować specyficzny dźwięk. Ostatecznie piasta tylnego koła może się odkręcić. W Polsce wada dotyczy 110 sztuk samochodów.

Wszyscy klienci, którzy zakupili samochody objęte akcją naprawczą są powiadamiani indywidualnymi listami i wzywani do autoryzowanych serwisów w celu sprawdzenia czy w danym samochodzie występuje ww. usterka. W zależności od poprawności przykręcenia śrub piasty tylnej, śruby te zostaną dokręcone przy użyciu klucza dynamometrycznego lub śruby zostaną wymienione albo też zostanie wymieniona cała piasta.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander
Cena podstawowa już od: 99 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Mitusbishi Expander - kolejny model w Europie?

Mitusbishi Expander - kolejny model w...

Aktualności 2017-07-19

Funkcjonalne auta dla rodziny - 5 propozycji

Funkcjonalne auta dla rodziny - 5 propozycji

Aktualności 2016-12-29

Komentuj:

marko1 2011-08-13

na stronie internetowej UOKiK jest "lista numerów VIN samochody Mitsubishi Outlander (CW) (2011.08.11)"

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S19 - ruszają pierwsze prace
Droga S19 - ruszają pierwsze prace
GDDKiA poinformowała w środę o dużym zainteresowaniu biur projektowych odcinkiem Via Carpatia pomiędzy Lublinem a Lubartowem. Aż 11 firm stanęło jest zainteresowanych opracowaniem koncepcji programowej 24-kilometrowego fragmentu trasy S19.