mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Owocny początek roku w Suwalskiej SSE

Owocny początek roku w Suwalskiej SSE

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna początek 2012 r. zalicza do udanych.  Do tej pory wydała już cztery zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie strefy.

Nowe firmy w SSSE: Bison Chucks, Pemabo, Aquael i Salag to przedsiębiorcy reinwestujący w  suwalskiej strefie, którzy oprócz utworzenia nowych miejsc pracy utrzymają zatrudnienie w swoich firmach na dotychczasowym poziomie.

Deklarowane w nowych zezwoleniach nakłady inwestycyjne mają wynieść ponad 81 mln zł, a zatrudnienie zwiększy się o kolejnych 120 osób. Inwestorzy reprezentują kapitał niemiecki, duński, austriacki, szwajcarski, litewski i holenderski. W tym roku  do grona inwestorów zagranicznych dołączyła firma z  kapitałem szwedzkim.

Do tej pory 66 polskich i zagranicznych przedsiębiorców już działających na terenie strefy, utworzyło prawie 6000 miejsc pracy a  inwestycje przekroczyły 1,7 mld zł.
Tematy w artykule: podlaskie Suwalki

Podobne wiadomości:

S8 z Wyszkowa do Białegostoku za 2,3 mld zł

S8 z Wyszkowa do Białegostoku za 2,3 mld zł

Polskie drogi 2016-02-23

Obwodnica Bargłowa Kościelnego już przejezdna

Obwodnica Bargłowa Kościelnego już przejezdna

Polskie drogi 2015-11-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.