mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > PACCAR Financial w Polsce

PACCAR Financial w Polsce

Od września 2012 roku na terenie Polski dostępne są usługi finansowe PACCAR Financial, realizowane poprzez autoryzowaną sieć dealerów firmy DAF. Spółka PACCAR Financial to jedna z największych na świecie firm finansowych zajmujących się branżą transportową.
 

PACCAR Financial w Polsce
PACCAR Financial jest częścią firmy PACCAR Inc. – jednego z największych producentów pojazdów ciężarowych na świecie, do której należy DAF Trucks. Początki działalności PACCAR w sektorze produktów finansowych sięgają wczesnych lat sześćdziesiątych. Dziś w globalnym portfelu zasobów PACCAR Financial Europe znajduje się ponad 39 000 ciężarówek i przyczep/naczep o całkowitej wartości aktywów ponad 1,8 miliardów euro.

PACCAR Financial Polska z siedzibą oddziału w Wolicy, k/Warszawy oferuje swoim klientom szeroki pakiet różnorodnych usług, z których każda została skrojona na miarę tylko i wyłącznie branży transportowej. Poza różnymi opcjami leasingu z lub bez wartości rezydualnej, w ofercie dostępne są między innymi usługi związane z podatkami drogowymi, ubezpieczeniami, itp.

PACCAR Financial Polska zajmować się będzie finansowaniem nowych pojazdów DAF.
Gama produktów finansowych PACCAR Financial Polska obejmuje produkty finansowe tj.:
- Leasing finansowy
- Leasing operacyjny
- Ubezpieczenie OC/AC
- Podatek drogowy

W poszczególnych placówkach reprezentujących PACCAR Financial Polska wszyscy lokalni pracownicy posiadają najświeższą wiedzę na temat regionalnego prawa i przepisów finansowych obowiązujących w danym kraju. Decyzje podejmowane są w skali lokalnej, dzięki czemu każdemu klientowi poświęcona zostaje należna uwaga, a rozwiązania są odpowiednio dopasowane. PACCAR Financial oferuje korzyści na dwa sposoby. Z jednej strony, klient jest obsługiwany lokalnie przez pracowników, a z drugiej korzysta z globalnej sieci, która oferuje paneuropejskie rozwiązania gwarantowane dzięki wysokiej ocenie finansowej PACCAR (rating A+). Dzięki temu PACCAR Financial jest najlepszym w swojej klasie partnerem finansowym.

Na terenie Europy PACCAR Financial oferuje detaliczne usługi finansowe w Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Hiszpanii i we Włoszech, i obecnie także w Polsce. Podobnie jak na pozostałych rynkach europejskich, w Polsce PACCAR Financial prowadzi działalność za pośrednictwem sieci dealerów DAF. Dzięki temu aż w trzynastu punktach w całej Polsce można skorzystać z finansowania i usług ubezpieczeniowych już w momencie dokonywania zamówienia na pojazd – to zalety kompleksowej obsługi „z jednej ręki” zgodnie z formułą one-stop shopping.

Podobne wiadomości:

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Finanse i prawo 2016-02-24

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.

Zalando Zalando