mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > PACCAR Parts rozszerza program TRP

PACCAR Parts rozszerza program TRP

Firma PACCAR Parts wprowadziła program TRP (Truck and Trailer Parts – Części do ciężarówek i przyczep/naczep) w 1995 r. w ramach przyjętej strategii „one stop stop” („wszystko pod jednym dachem”), zgodnie z którą przewoźnik może nabyć w jednym miejscu wszystkie części zamienne niezbędne dla jego floty samochodowej. Oferując części dla wszystkich marek ciężarówek i przyczep/naczep oraz akcesoriów do naprawy, program ten należy do najbardziej obszernych w branży ciężarówek. Obejmuje on ponad 65 000 artykułów, w tym obecnie także asortyment firmy HACO, produkującej części zamienne do wind różnych producentów.

PACCAR Parts rozszerza program TRP
TRP jest jednym z najbardziej profesjonalnych i kompleksowych programów oferujących części do wszystkich marek ciężarówek i przyczep/naczep, a także akcesoriów do naprawy. Ponieważ jest on w pełni zintegrowany z systemem PACCAR Parts, zapewnia ten sam wysoki poziom obsługi co dla części DAF, zarówno pod względem jakości, jak i szybkości dostawy. PACCAR Parts Europe zapewnia rewelacyjny poziom zaopatrzenia, co oznacza, że niemal wszystkie części są bezpośrednio dostępne dla dealerów.

Jakość produktów TRP została ponownie uwydatniona poprzez dodanie pełnego asortymentu części do wind firmy HACO. Dzięki rozszerzeniu asortymentu oryginalnych części Zepro i Dhollandia o uniwersalne części do wind w programie TRP dealerzy DAF mogą zagwarantować pełną obsługę wind.

Ponadto wszystkie z 65 000 pozycji, które zostały objęte programem TRP znajdują się w katalogu internetowym na stronie www.daftrucks.pl/trp, gdzie kompleksowa funkcja szukania umożliwia szybkie znalezienie żądanej części zarówno w kategorii danej marki, jak i grupy części. Jest to jeden z najobszerniejszych katalogów części i akcesoriów do naprawy w branży ciężarówek, doskonale prezentujący zawartą w nim pierwszorzędną ofertę. Produkty TRP są dostępne wyłącznie poprzez organizację dealerów DAF.

Podobne wiadomości:

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Oto pomysł, jak zapewnić dodatkowe 4 miliardy wpływów do budżetu

Oto pomysł, jak zapewnić dodatkowe 4 miliardy...

Finanse i prawo 2015-07-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.