mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > PACCAR zdobywa międzynarodową nagrodę Stevie

PACCAR zdobywa międzynarodową nagrodę Stevie

PACCAR Inc., produkujący m.in. samochody ciężarowe marki DAF, zdobył Międzynarodową Nagrodę Stevie dla Najlepszej Spółki Międzynarodowej w pierwszej w historii edycji International Business Awards.

PACCAR otrzymał również Certyfikat Uznania dla Finalistów w kategoriach Najlepsza Firma za całokształt i Najlepsze Zakłady Produkcyjne. Międzynarodowe Nagrody Biznesowe to pierwszy globalny, kompleksowy program nagród biznesowych przyznawanych przykładnym spółkom i osobom.

Nagrody Stevie zostały ustanowione przez Michaela Gallaghera w celu uhonorowania i zapewnienia publicznego uznania wysiłków, osiągnięć i pozytywnych działań firm i ludzi interesu na całym świecie. Przy przyznawaniu nagród w ponad 40 kategoriach firmom wszelkiego typu i różnej wielkości i stojącym za nimi ludziom uwzględnia się wyjątkowe kierownictwo, nowatorstwo, pozytywnie rozumiany upór, kreatywność, pracę zespołową i prawość.

PACCAR został wybrany zwycięzcą za uwagi na fakt, że firma koncentruje się na produktach o najwyższej na rynku jakości, stosuje rygorystyczną kontrolę kosztów i w nowatorski sposób korzysta z technologii na wszystkich polach swej działalności, co pozwoliło firmie notować stały wzrost i przynosić zyski od dziesięcioleci. PACCAR osiąga zysk netto już 65 lat z rzędu i płaci dywidendę nieprzerwanie od 1941 r.
 
PACCAR to światowy lider technologiczny w projektowaniu, produkcji i serwisie wysokiej klasy lekkich, średnich i ciężkich pojazdów ciężarowych produkowanych pod markami Kenworth, Peterbilt, DAF i Foden. W związku ze swą działalnością podstawową firma świadczy również usługi finansowe i zajmuje się dystrybucją części do pojazdów ciężarowych. Oprócz tego spółka zlokalizowana w Bellevue w stanie Waszyngton produkuje wyciągarki pod markami Braden, Gearmatic i Carco.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.