mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > PAIiIZ: ponad 1600 terenów pod inwestycje

PAIiIZ: ponad 1600 terenów pod inwestycje

Już 1626 ofert terenów inwestycyjnych znajduje się w prowadzonej przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych Bazie Greenfield.

PAIiIZ: ponad 1600 terenów pod inwestycje
Baza Greenfield znajdująca się na portalu PAIiIZ to miejsce, w którym podmioty publiczne (gminy, powiaty, samorządy województw, agencje rządowe) mają możliwość bezpłatnego zamieszczania swoich ofert inwestycyjnych. PAIiIZ poszukuje terenów o powierzchni powyżej 2 ha z przeznaczeniem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod przemysł, produkcję, hale, magazyny.

Obecnie w Bazie Greenfield znajduje się 1626 ofert terenów inwestycyjnych. 314 terenów należy do specjalnych stref ekonomicznych - najwięcej do wałbrzyskiej SSE (42), legnickiej (36), łódzkiej (29), krakowskiej (27) i mieleckiej (27).

Największa liczba terenów w Bazie Greenfield znajduje się w województwie dolnośląskim (199), wielkopolskim (161) i zachodniopomorskim (142).

Podobne wiadomości:

Czy autonomiczne samochody podniosą podatki?

Czy autonomiczne samochody podniosą podatki?

Aktualności 2015-07-16

Kryzys na Wschodzie wpływa na branżę motoryzacyjną w Polsce

Kryzys na Wschodzie wpływa na branżę...

Aktualności 2015-05-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross