mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > PAIiIZ: ponad 1600 terenów pod inwestycje

PAIiIZ: ponad 1600 terenów pod inwestycje

Już 1626 ofert terenów inwestycyjnych znajduje się w prowadzonej przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych Bazie Greenfield.

PAIiIZ: ponad 1600 terenów pod inwestycje
Baza Greenfield znajdująca się na portalu PAIiIZ to miejsce, w którym podmioty publiczne (gminy, powiaty, samorządy województw, agencje rządowe) mają możliwość bezpłatnego zamieszczania swoich ofert inwestycyjnych. PAIiIZ poszukuje terenów o powierzchni powyżej 2 ha z przeznaczeniem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod przemysł, produkcję, hale, magazyny.

Obecnie w Bazie Greenfield znajduje się 1626 ofert terenów inwestycyjnych. 314 terenów należy do specjalnych stref ekonomicznych - najwięcej do wałbrzyskiej SSE (42), legnickiej (36), łódzkiej (29), krakowskiej (27) i mieleckiej (27).

Największa liczba terenów w Bazie Greenfield znajduje się w województwie dolnośląskim (199), wielkopolskim (161) i zachodniopomorskim (142).

Podobne wiadomości:

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

Zabytkowy samochód dobrą inwestycją

Zabytkowy samochód dobrą inwestycją

Aktualności 2015-02-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Już w marcu startuje salon motoryzacyjny w Genewie. Podczas imprezy zadebiutuje koncepcyjna Skoda Vision X. To zapowiedź kolejnego SUV-a w gamie czeskiego producenta.