mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > PEKAES i Continental rozwijają współpracę

PEKAES i Continental rozwijają współpracę

Operator logistyczny PEKAES i producent opon Continental, podpisali umowę na kolejny rok współpracy. Przetarg rozpoczął się latem 2009 roku i obejmował europejską dystrybucję opon marki Continental. Firmy łaczy jednak znacznie więcej - PEKAES testuje między innymi nowe gamy opon Cintinentala.

PEKAES i Continental rozwijają współpracę

PEKAES będzie realizować przewozy z pięciu lokalizacji klienta w Sarreguemines we Francji, z Otrokowic w Czechach oraz z europejskich centrów dystrybucji w Hannnoverze i Korbach w Niemczech oraz z Herstal w Belgii.

Oprócz relacji - dostawca usług – klient, firmy łączą także inne wspólne projekty. W minionym roku PEKAES, razem z kilkoma innymi firmami o podobnej skali w Europie od 2008 roku testował przedprodukcyjną serię nowych opon marki Continental do transportu regionalnego, które dziś znajdują się już w podstawowej ofercie handlowej.

- Jest to dowód zaufania i proces budowania długotrwałych relacji, jakie obie firmy prowadzą zarówno w Europie, jak i na rynku Polskim – mówi Grzegorz Jeziak, szef sprzedaży opon ciężarowych Continental w Polsce.

Nie są to jedyne poziomy współpracy. Kolejnym przykładem współpracy obu firm jest kooperacja pomiędzy należącą do grupy Pekaes firmą ATB, a firmą Continental przy produkcji opon bieżnikowanych w technologii opon bieżnikowanych na zimno – ContiTread.
 


Podobne wiadomości:

Continental opracował nowy wyświetlacz HUD

Continental opracował nowy wyświetlacz HUD

Technika 2017-06-11

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto motor i sport

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto...

Aktualności 2015-10-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.