mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > PGD na medal

PGD na medal

Grupa PGD została laureatem Medalu Europejskiego przyznawanego przez Business Centre Club, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny za wprowadzanie wielomarkowości na polskim i słowackim rynku motoryzacyjnym.

PGD na medal
Uzasadniając przyznanie Medalu Europejskiego, Kapituła doceniła sukcesy Grupy PGD w poszerzaniu sfery wolnego rynku w branży motoryzacyjnej, a dzięki temu stwarzanie klientom jej wielomarkowych salonów komfortu wyboru spośród różnorodnej oferty samochodów różnych producentów.

Pod nieobecność Prezesa Grupy PGD, medal – z rąk Minister Sidonii Jędrzejewskiej, podsekretarza stanu w UKIE – odebrał Dyrektor Marketingu Grupy PGD Jacek Klukowski.

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej. Medalem wyróżniane są wyroby i usługi, które spełniają standardy europejskie. Nagroda ta jest jednocześnie rekomendacją wystawioną wyróżnionym produktom przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Business Centre Club oraz jedną z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.
Tematy w artykule: Grupa PGD

Podobne wiadomości:

Oto najwięksi dealerzy samochodów w Polsce

Oto najwięksi dealerzy samochodów w Polsce

Aktualności 2016-03-22

Dziesiąta marka w grupie PGD

Dziesiąta marka w grupie PGD

Aktualności 2015-03-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autosan chce sprzedawać gaz
Autosan chce sprzedawać gaz
Władze spółki Autosan szukają sposobów na zwiększenie przychodów i atrakcyjności oferty. Polski producent autobusów poinformował o zawarciu porozumienia z największym dostawcą gazu w Polsce – grupą PGNiG.