mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > P-WRC: Kościuszko punktuje w Portugalii

P-WRC: Kościuszko punktuje w Portugalii

W Rally de Portugal, trzeciej rundzie Mistrzostw Świata, załoga LOTOS Dynamic Rally Team, Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak, zajęła siódme miejsce w klasyfikacji PWRC.

P-WRC: Kościuszko punktuje w Portugalii
Po awarii skrzyni biegów w pierwszym dniu rajdu i doliczonej karze 20 minut jedyne, co pozostało polskiej załodze, to systematyczne odrabianie strat. W trakcie dwóch dni rajdu Polacy przesunęli się startując w SupeRally, z 17 miejsca o 10 pozycji w PWRC. Awans na 7 miejsce zagwarantował załodze LOTOS Dynamic Rally Team pierwsze 6 punktów w sezonie 2011.

- Po bardzo trudnym początku skończyliśmy nasz pierwszy w tym sezonie rajd na 7 miejscu i wywozimy z Portugalii 6 punktów - powiedział Michał Kościuszko. - Po awarii skrzyni i doliczonej karze 20 minut, praktycznie nasze szanse na punktowane miejsce były zerowe. Jadąc bardzo równym tempem systematycznie odrabialiśmy straty i na każdym oesie przesuwaliśmy się do przodu. Start w Portugalii był dla nas pierwszą konfrontacją z pozostałymi zawodnikami w PWRC i mam nadzieję, że po tym, jak tutaj jechaliśmy, będą się musieli z nami liczyć w walce o podium."

Kolejnym rajdem, w którym wystartuje załoga LOTOS Dynamic Rally Team, będzie Rally Argentina.

Podobne wiadomości:

Rajdowy powrót Mini na wideo

auto motor i sport 0000-00-00

Zmiany w regulaminie WRC na 2017 rok

Zmiany w regulaminie WRC na 2017 rok

Aktualności 2015-07-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.