mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Paliwo poniżej 4 zł?

Paliwo poniżej 4 zł?

W minionym tygodniu ceny paliw na stacjach tankowania w Polsce znów spadły. Nieprzerwanie od dłuższego czasu spadają ceny hurtowe benzyny i oleju napędowego w Polsce, sięgnęły już poziomów nie notowanych od miesięcy. Na rynku detalicznym oczekujemy zatem w najbliższych dniach dalszego ciągu obniżek, Być może nawet poniżej 4 zł za litr - informuje portal e-petrol.pl.

Paliwo poniżej 4 zł?
Wg najnowszych danych z monitoringu cen na stacjach paliw w całej Polsce, jaki prowadzi e-petrol.pl, w poniedziałek przeciętna ogólnopolska cena benzyny "95" to 4,29 zł/l, czyli o 4 gr. mniej niż tydzień temu. 5 gr. mniej niż przed tygodniem kosztuje olej napędowy - 4,19 zł/l. Minimalny ruch w górę odnotował autogaz, który przeciętnie kosztuje teraz 2,29 zł/l (2 gr. w górę od poprzedniego notowania).
 


Paliwa tradycyjne - benzyna i olej - potaniały znów we wszystkich województwach. Największy ruch w dół cen przeciętnych dotyczy województw śląskiego, świętokrzyskiego i kujawsko-pomorskiego. Na kilku monitorowanych przez e-petrol.pl stacjach pojawiły się już ceny zarówno benzyny, jak i oleju poniżej 4 zł/l. Są też jednak w niektórych miejscowościach stacje z "drugiego bieguna", gdzie płaci się około 4,35-4,45 zł/l.
 
Nadchodzące dni powinny przynieść dalsze, systematyczne obniżki cen benzyny i oleju napędowego przez operatorów stacji paliw w Polsce - prognozuje e-petro.pl.
Tematy w artykule: paliwa

Podobne wiadomości:

Lukoil sprzedaje swoje stacje w Polsce

Lukoil sprzedaje swoje stacje w Polsce

Aktualności 2016-02-06

Paliwo najtańsze od lat!

Paliwo najtańsze od lat!

Aktualności 2016-02-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - debiut na salonie we Frankfurcie
Skoda Karoq - debiut na salonie we Frankfurcie
O następcy Skody Yeti wiemy już praktycznie wszystko, ale dopiero we Frankfurcie mieliśmy pierwszą okazję, żeby zobaczyć samochód na żywo. Pierwsze wrażenie nie pozostawia złudzeń - to będzie kolejny hit czeskiego producenta.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic