mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pamela Anderson szefem zespołu wyścigowego!

Pamela Anderson szefem zespołu wyścigowego!

Celebryci często angażują się w sport motorowy. Są to zazwyczaj pasjonaci, którzy swoim nazwiskiem chcą wspomóc, któryś z zespołów, często jako ambasadorzy. Pamelę Anderson nie trzeba nikomu przedstawiać. Gwiazda wzbogaciła się o własny zespół wyścigowy.

Pamela Anderson szefem zespołu wyścigowego!
W naszym kraju Pamela Anderson najbardziej znana jest z roli pięknej ratowniczki CJ Parker z serialu "Słoneczny Patrol". Męskie grono fanów motoryzacji podziwia ją jednak za jej piękne... oczy. W ostatnim czasie w mediach nie za wiele mówiło się o amerykańskiej celebrytce. Teraz Pamela znów pojawia się w mediach i to motoryzacyjnych.

Downforce1 by Pamela Anderson to zespół wyścigowy, który będzie startował w europejskiej serii Le Man oraz International GT Open i został utworzony przez Pamelę Anderson. Sam jednak zespół ma 10-letnie doświadczenie w wyścigach. Team posiada biało-niebieskie barwy, a na samochodach widnieją loga organizacji PETA, której Pamela jest rzecznikiem oraz agencji ICM, która zarządza jej karierą.

Zespół korzysta z samochodu Aston Martin Vantage GTE, który jest wyposażony w silnik V8 o mocy 450 KM oraz 6-biegową skrzynię sekwencyjną. Samochód został zbudowany zgodnie z wymogami FIA. Wyścigowy Aston waży jedynie 1150 kilogramów.

Pamela Anderson na oficjalnej stronie zespołu widnieje jako szef zespołu i jego założyciel. Jak można się domyśleć  Pamela nie ma żadnego doświadczenia w sporcie motorowym i wątpliwe by to na jej decyzjach opierały się działania zespołu, zwłaszcza te na torze. Dyskusji nie podlega jednak fakt, że postać Pameli Anderson na pewno przyciągnie dużą ilość fanów i potencjalnych sponsorów.

Podobne wiadomości:

Aston Martin Zagato prezentuje dwie nowości

Aston Martin Zagato prezentuje dwie nowości

Samochody luksusowe 2017-08-16

Aston Martin Vanquish Zagato Volante – ujawniono cenę

Aston Martin Vanquish Zagato Volante –...

Samochody luksusowe 2016-10-11

Komentuj:

Pacio 2012-03-23

Teraz to chyba tylko kwestia czasu kiedy Paris Hilton , (słynąca z wygłupów) kupi sobie jakiś team albo w WRC a co gorsza w F1 . Czekamy....

~abo 2012-03-23

ach ta Pamela, 40-tka na karku a wiele naszych dużo młodszych Pań ma jej czego zazdrościć

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.