mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Panda Bonda

Panda Bonda

Tajny agent 007 w służbie jej Królewskiej Mości porzuca auta Aston Martin i BMW. W najnowszym filmie zagra mały Fiat.

Panda Bonda

Wchodzący do kin w przyszłym roku kolejny, dwudziesty pierwszy już film z cyklu ekranizacji przygód Jamesa Bonda, stanie się jednocześnie najdłuższą reklamą włoskiego Fiata Pandy. Samochód "zagra" jedną z głównych ról (najprawdopodobniej środka komunikacji dla dziewczyny Bonda), a jego wyposażeniem zajmą się spece od efektów specjalnych.

"Nie mam pojęcia, jak samochód Bonda będzie uzbrojony - powiedział Lapo Elkann, dyrektor ds. promocji marki Fiat. - O wszystkim będą decydować sami producenci filmu. W związku z całą operacją nie ponosimy (Fiat) żadnych dodatkowych kosztów". Włoska firma dostarcza tylko samochody na potrzeby produkcji. Notabene, ciekawe ile z nich zostanie "zużytych" do nakręcenia potrzebnych scen - stawiamy na minimum dziesięć.

Przypomnijmy tylko, że do tej pory, przed erą samochodu Fiat Panda, James Bond gustował w nieco droższych samochodach. W 2002 w "Śmierć nadejdzie jutro" jeździł Astonem Martinem Vanquish, a wcześniej były to między innymi Jaguary, Ferrari, Porsche, Mercedesy, czy BMW i Lamborghini. Powstaje więc pytanie więc czy to James Bond powszednieje, czy marketing samochodowego oddziału koncernu Fiat wznosi się na wyżyny kreatywności?


Najnowsze informacje o autach Fiat:

Nowy polski Fiat

Fiat + Suzuki = SUV

Grande Punto nadchodzi

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.