mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Panda Bonda

Panda Bonda

Tajny agent 007 w służbie jej Królewskiej Mości porzuca auta Aston Martin i BMW. W najnowszym filmie zagra mały Fiat.

Panda Bonda

Wchodzący do kin w przyszłym roku kolejny, dwudziesty pierwszy już film z cyklu ekranizacji przygód Jamesa Bonda, stanie się jednocześnie najdłuższą reklamą włoskiego Fiata Pandy. Samochód "zagra" jedną z głównych ról (najprawdopodobniej środka komunikacji dla dziewczyny Bonda), a jego wyposażeniem zajmą się spece od efektów specjalnych.

"Nie mam pojęcia, jak samochód Bonda będzie uzbrojony - powiedział Lapo Elkann, dyrektor ds. promocji marki Fiat. - O wszystkim będą decydować sami producenci filmu. W związku z całą operacją nie ponosimy (Fiat) żadnych dodatkowych kosztów". Włoska firma dostarcza tylko samochody na potrzeby produkcji. Notabene, ciekawe ile z nich zostanie "zużytych" do nakręcenia potrzebnych scen - stawiamy na minimum dziesięć.

Przypomnijmy tylko, że do tej pory, przed erą samochodu Fiat Panda, James Bond gustował w nieco droższych samochodach. W 2002 w "Śmierć nadejdzie jutro" jeździł Astonem Martinem Vanquish, a wcześniej były to między innymi Jaguary, Ferrari, Porsche, Mercedesy, czy BMW i Lamborghini. Powstaje więc pytanie więc czy to James Bond powszednieje, czy marketing samochodowego oddziału koncernu Fiat wznosi się na wyżyny kreatywności?


Najnowsze informacje o autach Fiat:

Nowy polski Fiat

Fiat + Suzuki = SUV

Grande Punto nadchodzi

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.