mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Papiery idą w górę

Papiery idą w górę

Wizyta na torze Magny-Cours podczas Grand Prix Francji była doskonałą okazją do zbadania nastrojów, związanych z przyszłością Roberta Kubicy. Dzisiaj w środowisku F1 mało kto wątpi, że Polak zadebiutuje w wyścigu już 2007 roku.

Papiery idą w górę
Sezon przekroczył już półmetek i na tym etapie w siedzibach teamów trwają intensywne negocjacje w sprawie obsady przyszłorocznych miejsc wyścigowych. Jak zwykle kandydatów jest znacznie więcej niż pól startowych na głównej prostej, a nasz zawodnik jest jednym z pretendentów do debiutu. Bardzo poważnym pretendentem...

Tak naprawdę wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że miejsce wyścigowe dla Kubicy jest już zaklepane. Niewykluczone, że kontrakt z 21-letnim Polakiem już podpisano, ale jego ogłoszenie zaplanowano na późniejszy termin – tak bywa w Formule 1.

Eksperci nie mają wątpliwości – jeśli debiutu nie da mu BMW, w paddocku znajdzie się zapewne jeszcze kilka chętnych teamów. Nie jest to już kwestia „czy”, a raczej „kiedy”... Bardzo możliwe, że nawet pod koniec tego sezonu.

Czytaj także:

Kubica znowu najszybszy! 2006-07-14

Podobne wiadomości:

Kubica znowu najszybszy!

Kubica znowu najszybszy!

Aktualności 2006-07-14

Komentuj:

~kibic 2006-07-19

Robert Kubica aeao aeao do boju!!!!!!!!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross