mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Parada Chryslerów PT Cruiser

Parada Chryslerów PT Cruiser

9 października br. w Warszawie odbędzie się parada amerykańskich samochodów Chrysler PT Cruiser, organizowana przez warszawskich, autoryzowanych dealerów marek Chrysler i Jeep – Edmark Auto i Auto Skaczkowski.

Będzie to pierwsza tego typu impreza, gdzie właściciele i miłośnicy samochodów Chrysler PT Cruiser będą mogli się ze sobą spotkać i wymienić poglądy.

Impreza rozpocznie się o 12.00 spotkaniem na Placu Teatralnym, gdzie zostaną dopełnione formalności i omówiona szczegółowo trasa parady. O godzinie 13.00 parada ruszy ulicami Warszawy: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie, Belwederska, Marszałkowska, Al. Jerozolimskie, Towarowa, Al. Solidarności, Most Śląsko-Dąbrowski, Al. Solidarności, Radzymińska, Centrum Handlowe M1 w Markach.

Na parkingu Centrum Handlowego M1 będzie przygotowana dla uczestników parady szkoła doskonalenia jazdy i konkurs sprawności.

Ale zanim posiadacze samochodów PT Cruiser rozpoczną trening, wykwalifikowani kierowcy zaprezentują prawdziwe możliwości tego samochodu. Impreza przewidziana jest do godziny 18.00 Być może zapoczątkuje cykliczne spotkania właścicieli samochodów Chrysler PT Cruiser i przyczyni się do powołania Klubu Posiadaczy PT Cruiserów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Fabryka Mercedesa w Jaworze - ruszyła budowa
Fabryka Mercedesa w Jaworze - ruszyła budowa
Niemiecki koncern Daimler AG rozpoczyna największą inwestycję na terenie Polski. W dolnośląskim Jaworze powstanie fabryka Mercedesa, w której będą powstawać czterocylindrowe silniki do aut osobowych. Wartość inwestycji to ok. 500 mln euro.