mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Parada Garbusa

Parada Garbusa

Kolejnym, po zaprezentowaniu ostatnio odświeżonego wyglądu, działaniem mającym promować obecną wersję New Beetle'a, jest premiera filmu z żukiem w roli głównej.

Parada Garbusa

Premiera filmu "Herbi fully loaded' (polski tytuł "Garbi - superbryka") będzie pretekstem do zorganizowania na ulicach Berlina parady Garbusów. Jak można się spodziewać, organizatorzy zapraszają zarówno - fanów przepraszamy za słowo - stare wersje, jak i nowe wcielenie kultowej "bryki" VW. Tak więc 30 lipca świat garbuso-maniaków zwróci oczy na stolice Niemiec.

Stanie się tak tym bardziej, iż planowane jest bicie rekordu Guinnessa - zgromadzenie w jednym miejscu możliwie wielu aut Volkswagen Garbus i New Beetle (wraz z odmianami cabrio). Cel - 3.000 samochodów. Na oficjalnej stronie internetowej imprezy (herbie-parade.de) znajdziemy formularz zgłoszenia i możemy również dowiedzieć się, jak trafić na miejsce zbiórki.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Polscy klienci mogą już składać zamówienia na nowego Mercedesa CLS. Model, który zadebiutował pod koniec listopada na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles kosztuje od 350 500 zł.