mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Parada Garbusa

Parada Garbusa

Kolejnym, po zaprezentowaniu ostatnio odświeżonego wyglądu, działaniem mającym promować obecną wersję New Beetle'a, jest premiera filmu z żukiem w roli głównej.

Parada Garbusa

Premiera filmu "Herbi fully loaded' (polski tytuł "Garbi - superbryka") będzie pretekstem do zorganizowania na ulicach Berlina parady Garbusów. Jak można się spodziewać, organizatorzy zapraszają zarówno - fanów przepraszamy za słowo - stare wersje, jak i nowe wcielenie kultowej "bryki" VW. Tak więc 30 lipca świat garbuso-maniaków zwróci oczy na stolice Niemiec.

Stanie się tak tym bardziej, iż planowane jest bicie rekordu Guinnessa - zgromadzenie w jednym miejscu możliwie wielu aut Volkswagen Garbus i New Beetle (wraz z odmianami cabrio). Cel - 3.000 samochodów. Na oficjalnej stronie internetowej imprezy (herbie-parade.de) znajdziemy formularz zgłoszenia i możemy również dowiedzieć się, jak trafić na miejsce zbiórki.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Porsche 911 GT2 RS - nowy rekord na Nurburgring
Porsche 911 GT2 RS - nowy rekord na Nurburgring
Od kilku dni na torze Nuburgring obowiązuje nowy rekord w kategorii samochodów sportowych dopuszczonych do ruchu. Porsche 911 GT2 RS pokonało "północną pętlę" w czasie 6 minut i 47,3 sekundy.