mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pearl Stream dla branży motoryzacyjnej

Pearl Stream dla branży motoryzacyjnej

Koreańska firma Pearl Stream, która zinwestowała w Strzelcach Opolskich rozwija swoją działalność z branżą motoryzacyjną. Produkuje plastikowe elementy, które są montowane wewnątrz samochodów Hyundai.

Pearl Stream dla branży motoryzacyjnej
- Gdy w 2010 roku wraz z naszym partnerem JP Weber planowaliśmy inwestycję w Strzelcach Opolskich, nie spodziewaliśmy się, że przedsięwzięcie okaże się tak dużym sukcesem. Nie tylko utrzymaliśmy kontrakty z firmami z klastra elektronicznego we Wrocławiu, lecz także w 2011 roku rozbudowaliśmy produkcję dla koreańskich klientów z branży motoryzacyjnej na Górnym Śląsku, którzy dostarczają części dla Hyundai oraz KIA w Czechach i na Słowacji. Dzięki dobrej współpracy z władzami, byliśmy w stanie postawić zakład w rekordowym czasie sześciu miesięcy, zatrudniając w ciągu 1,5 roku blisko 400 osób. Strategiczne położenie przy autostradzie A4 i pomiędzy dużymi aglomeracjami zapewnia nam bliskość do naszych głównych odbiorców, a rosnąca obecność koreańskich koncernów w Europie Środkowej otwiera nowe możliwości - podkreśla Kye Soo Park, Prezes, Pearl Stream S.A.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport