mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pelikański: Spełnione marzenia

Pelikański: Spełnione marzenia

Niewątpliwym i zasłużonym sukcesem zakończyła swe zmagania na podwarszawskich szutrach załoga METPOL Rally Team - Mariusz Pelikański i Daniel Dymurski.

Pelikański: Spełnione marzenia

- To był trudny rajd. Pomimo, że auto, dzięki ofiarnej pracy zespołu sprawowało się doskonale, do ostatnich kilometrów rajdu nasze zwycięstwo nie było pewne. Szczęście jednak się do nas uśmiechnęło i pozwoliło zrealizować marzenia. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi! – mówił tuż po zakończeniu rajdu Mariusz Pelikański.
- Pojechaliśmy zgodnie z założeniami – bez podejmowania zbędnego ryzyka, taktycznie kalkulując sytuację. Na trasie było wiele miejsc, które nie wybaczyłyby błędów. Tym samym zrealizowaliśmy plan założony na początku sezonu – wówczas pozostający w sferze marzeń teraz stał się rzeczywistością. To niesamowite uczucie być Mistrzem Polski. Nasza radość jest wprost nie do opisania – tak swoje emocje opisywał Daniel Dymurski.
- Chcemy z tego miejsca serdecznie podziękować całemu naszemu zespołowi. Wszyscy pracowali bardzo ofiarnie i to właśnie dzięki ich zaangażowaniu nasz wspólny sukces stał się możliwy. Specjalne podziękowania należą się oczywiście naszym wspaniałym kibicom – jesteście fantastyczni. Mając takich fanów nie sposób nie wygrywać! – dodał Pelikan.
Mariusz Pelikański i Daniel Dymurski zdobyli tytuł Mistrzów Polski Rajdowego Pucharu Peugeota z przewagą jednego punktu nad drugim w klasyfikacji Dariuszem Polońskim. Jednocześnie Mariusz Pelikański zdobył prestiżowy tytuł Talent Roku wśród kierowców wyprzedzając w rocznej klasyfikacji Michała Dudę.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.