mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pelikański: Spełnione marzenia

Pelikański: Spełnione marzenia

Niewątpliwym i zasłużonym sukcesem zakończyła swe zmagania na podwarszawskich szutrach załoga METPOL Rally Team - Mariusz Pelikański i Daniel Dymurski.

Pelikański: Spełnione marzenia

- To był trudny rajd. Pomimo, że auto, dzięki ofiarnej pracy zespołu sprawowało się doskonale, do ostatnich kilometrów rajdu nasze zwycięstwo nie było pewne. Szczęście jednak się do nas uśmiechnęło i pozwoliło zrealizować marzenia. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi! – mówił tuż po zakończeniu rajdu Mariusz Pelikański.
- Pojechaliśmy zgodnie z założeniami – bez podejmowania zbędnego ryzyka, taktycznie kalkulując sytuację. Na trasie było wiele miejsc, które nie wybaczyłyby błędów. Tym samym zrealizowaliśmy plan założony na początku sezonu – wówczas pozostający w sferze marzeń teraz stał się rzeczywistością. To niesamowite uczucie być Mistrzem Polski. Nasza radość jest wprost nie do opisania – tak swoje emocje opisywał Daniel Dymurski.
- Chcemy z tego miejsca serdecznie podziękować całemu naszemu zespołowi. Wszyscy pracowali bardzo ofiarnie i to właśnie dzięki ich zaangażowaniu nasz wspólny sukces stał się możliwy. Specjalne podziękowania należą się oczywiście naszym wspaniałym kibicom – jesteście fantastyczni. Mając takich fanów nie sposób nie wygrywać! – dodał Pelikan.
Mariusz Pelikański i Daniel Dymurski zdobyli tytuł Mistrzów Polski Rajdowego Pucharu Peugeota z przewagą jednego punktu nad drugim w klasyfikacji Dariuszem Polońskim. Jednocześnie Mariusz Pelikański zdobył prestiżowy tytuł Talent Roku wśród kierowców wyprzedzając w rocznej klasyfikacji Michała Dudę.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?