mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Peugeot Polska partnerem Związku Piłki Ręcznej w Polsce

Peugeot Polska partnerem Związku Piłki Ręcznej w Polsce

Związek czuwający nad Piłką Ręczną w Polsce oraz polski importer Peugeota nawiązały współpracę przy organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Kobiet do lat 17.

Peugeot Polska partnerem Związku Piłki Ręcznej w Polsce
Dzięki podpisanej umowie Peugeot Polska przekazał samochody na potrzeby obsługi technicznej i logistycznej VIPów oraz sędziów. Francuskie samochody będą pełniły służbę w dniach 15-25 sierpnia w Trójmieście.

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Kobiet do lat 17 to pierwsza impreza rangi mistrzowskiej, której gospodarzem będzie Polska. W przyszłym roku w naszym kraju odbędą się mistrzostwa Europy juniorów, a za dwa lata nad Wisłą rozegrane zostaną mistrzostwa starego kontynentu seniorów - EHF Euro 2016.

„Czuję ogromną satysfakcję, że to właśnie marka Peugeot będzie wspierać sportowe ambicje podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Kobiet 2013. Samochody naszej marki znane są również ze sportowych dokonań, a nasi klienci odnajdują w nich spełnienie swoich pasji. Jako partner PKOl. czujemy się odpowiedzialni za wspieranie polskiego sportu na wielu płaszczyznach, zarówno juniorskiej jak i zawodowej. Trzeba mieć w sobie pasję, by chcieć zmierzać coraz dalej i osiągać sukcesy, czego życzę Polskiej Reprezentacji na tegorocznych mistrzostwach Europy”, - Tomasz Chodkiewicz, Dyrektor Handlowy Peugeot Polska.

Współpraca z ZPRP to kolejne zaangażowanie marki Peugeot w sport, po tym jak importer został partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego w  latach 2012 - 2016. W ramach współpracy przy Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej Kobiet do lat 17 Peugeot dostarczy siedem samochodów.

„Jako prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Związku Piłki Ręcznej w Polsce cieszę się z nawiązanej współpracy. Tym bardziej dla mnie jest to ważne, że dotyczy to, tak mi bliskiej piłki ręcznej, z którą związany jestem od lat. Jakość produktów samochodów Peugeot będziemy mogli bliżej zademonstrować europejskiej społeczności podczas Mistrzostw Europy Kobiet do lat 17. Dzięki podpisanej umowie łatwiej nam będzie podołać obowiązkom gospodarza imprezy. Żywię nadzieję, że jest to początek trwałej współpracy”
- Andrzej Kraśnicki, Prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Peugeot
Tematy w artykule: Peugeot sponsor

Podobne wiadomości:

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Aktualności 2017-03-06

Pickup od grupy PSA

Pickup od grupy PSA

Aktualności 2016-05-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.