mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Peugeot z nowym ambasadorem

Peugeot z nowym ambasadorem

Novak Djokovic, druga rakieta świata, został międzynarodowym ambasadorem marki Peugeot. Francuska marka, która od 30 lat jest partnerem turnieju Roland Garros, potwierdziła tym samym swoje zaangażowanie w tenis.

Peugeot z nowym ambasadorem
O podjęciu współpracy zadecydowała światowa sława Novaka Djokovica, a w szczególności jego popularność w Chinach, które są największym rynkiem samochodowym na świecie.

Podpisana z Djokovicem trzyletnia umowa o współpracy pozwala na wykorzystywanie jego wizerunku przez wszystkie piony marki, we wszystkich mediach i na całym świecie. Logo Peugeot pojawi się na lewym rękawie koszulki noszonej przez Novaka Djokovica podczas wszystkich turniejów, w których weźmie udział.

- Cieszę się, że mogę reprezentować sławną i znaną na całym świecie francuską markę, mającą ponad 200-letnie doświadczenie w produkcji samochodów. W moich oczach Peugeot jest uosobieniem francuskiej elegancji, wyrafinowania oraz pewnego stylu życia - oświadczył Djokovic po wyborze na ambasadora marki.

Novak Djokovic rozpocznie swój sezon podczas turnieju Australian Open. W dotychczasowej karierze zdobył już 41 tytułów w grze pojedynczej i 16 w Master Series. Zwyciężył m.in. aż czterokrotnie w turnieju Australian Open.

Tenis jest jedną z dziedzin, w którą Peugeot angażował się od bardzo dawna, o czym świadczy 30-lecie współpracy pomiędzy marką a turniejem Roland Garros – French Open.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Peugeot
Tematy w artykule: Peugeot ambasador marki

Podobne wiadomości:

Oto najpiękniejsze auto i najładniejsze...

auto motor i sport 0000-00-00

Podczas dorocznego Międzynarodowego Festiwalu Motoryzacyjnego odbywającego się w Paryżu poznaliśmy najpiękniejszy samochód minionego roku oraz model z najładniejszym wnętrzem. Zaskoczenia chyba nie było.

Rozbijali luksusowe samochody, zaskakujące...

auto motor i sport 0000-00-00

Po raz kolejny organizacja Euro NCAP przeanalizowała bezpieczeństwo nowych modeli - zaskakujący wynik osiągnęło np. BMW i3.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes Sprinter - pierwsze zdjęcia wnętrza
Mercedes Sprinter - pierwsze zdjęcia wnętrza
Mercedes-Benz Vans szykuje ważną premierę. Już niebawem poznamy kolejną generację Sprintera, ale zanim to nastąpi, producent zaprezentował pierwsze zdjęcia kabiny i zapowiedział nowe rozwiązania transportowe.