mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Peugeot z nowym ambasadorem

Peugeot z nowym ambasadorem

Novak Djokovic, druga rakieta świata, został międzynarodowym ambasadorem marki Peugeot. Francuska marka, która od 30 lat jest partnerem turnieju Roland Garros, potwierdziła tym samym swoje zaangażowanie w tenis.

Peugeot z nowym ambasadorem
O podjęciu współpracy zadecydowała światowa sława Novaka Djokovica, a w szczególności jego popularność w Chinach, które są największym rynkiem samochodowym na świecie.

Podpisana z Djokovicem trzyletnia umowa o współpracy pozwala na wykorzystywanie jego wizerunku przez wszystkie piony marki, we wszystkich mediach i na całym świecie. Logo Peugeot pojawi się na lewym rękawie koszulki noszonej przez Novaka Djokovica podczas wszystkich turniejów, w których weźmie udział.

- Cieszę się, że mogę reprezentować sławną i znaną na całym świecie francuską markę, mającą ponad 200-letnie doświadczenie w produkcji samochodów. W moich oczach Peugeot jest uosobieniem francuskiej elegancji, wyrafinowania oraz pewnego stylu życia - oświadczył Djokovic po wyborze na ambasadora marki.

Novak Djokovic rozpocznie swój sezon podczas turnieju Australian Open. W dotychczasowej karierze zdobył już 41 tytułów w grze pojedynczej i 16 w Master Series. Zwyciężył m.in. aż czterokrotnie w turnieju Australian Open.

Tenis jest jedną z dziedzin, w którą Peugeot angażował się od bardzo dawna, o czym świadczy 30-lecie współpracy pomiędzy marką a turniejem Roland Garros – French Open.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Peugeot
Tematy w artykule: Peugeot ambasador marki

Podobne wiadomości:

Peugeot 5008 - z minivana w crossovera

Peugeot 5008 - z minivana w crossovera

Premiery 2016-09-07

Peugeot 3008: Nowy tylko odrobinę

auto motor i sport 0000-00-00

Nadmuchany hatchback Peugeota jest teraz trochę ładniejszy, ale i droższy. Do dotychczasowych zalet dodaje kilka nowych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.