mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Peugeot z nowym ambasadorem

Peugeot z nowym ambasadorem

Novak Djokovic, druga rakieta świata, został międzynarodowym ambasadorem marki Peugeot. Francuska marka, która od 30 lat jest partnerem turnieju Roland Garros, potwierdziła tym samym swoje zaangażowanie w tenis.

Peugeot z nowym ambasadorem
O podjęciu współpracy zadecydowała światowa sława Novaka Djokovica, a w szczególności jego popularność w Chinach, które są największym rynkiem samochodowym na świecie.

Podpisana z Djokovicem trzyletnia umowa o współpracy pozwala na wykorzystywanie jego wizerunku przez wszystkie piony marki, we wszystkich mediach i na całym świecie. Logo Peugeot pojawi się na lewym rękawie koszulki noszonej przez Novaka Djokovica podczas wszystkich turniejów, w których weźmie udział.

- Cieszę się, że mogę reprezentować sławną i znaną na całym świecie francuską markę, mającą ponad 200-letnie doświadczenie w produkcji samochodów. W moich oczach Peugeot jest uosobieniem francuskiej elegancji, wyrafinowania oraz pewnego stylu życia - oświadczył Djokovic po wyborze na ambasadora marki.

Novak Djokovic rozpocznie swój sezon podczas turnieju Australian Open. W dotychczasowej karierze zdobył już 41 tytułów w grze pojedynczej i 16 w Master Series. Zwyciężył m.in. aż czterokrotnie w turnieju Australian Open.

Tenis jest jedną z dziedzin, w którą Peugeot angażował się od bardzo dawna, o czym świadczy 30-lecie współpracy pomiędzy marką a turniejem Roland Garros – French Open.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Peugeot
Tematy w artykule: Peugeot ambasador marki

Podobne wiadomości:

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Aktualności 2017-03-06

Peugeot 308 - akcja serwisowa

Peugeot 308 - akcja serwisowa

Aktualności 2016-12-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ubezpiecznie OC będzie zależne od mandatów
Ubezpiecznie OC będzie zależne od mandatów
Polska Izba Ubezpieczeń przygotowała raport, który proponuje rozwiązania zmniejszające liczbę wypadków drogowych w Polsce. Chodzi o możliwość taryfikacji ubezpieczenia OC w oparciu o mandaty i punkty karne.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic